Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanáraim és az osztálytársai...

Skadowsk kérdése:

A tanáraim és az osztálytársaim ellenszemvesek velem mit thetnék?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó hogy mikor beteg vagyok és visszamegyek a suliba mindeg 1 hétig utál ez elég érdekes megfogalmazás de a barátaim se olyan kedvesek a tanárok meg szivatnak pont engem feleltet mikor nem voltam ott az ezelőtti órán nem értem annyira az anyagot de mikor felzárkózok minde a régi kerékvágásba kerül szerintem az osztálytársaim szerintem azért fordulnak el mert irigyek? a tanárok meg lehet csak jót akarnak?
2014. nov. 16. 22:11
 1/5 tarnai ***** válasza:
Köszönj nekik, ha belépsz a terembe. Vagy mutatkozz be, lehet elfeletették ki vagy.
2014. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
változtass nevet és költözz el afrikába
2014. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanáraid minden valószinüség szerint azt akarják elérni, hogy a nagybetűs Életbe kilépve alapvető dolgoknál ne kelljen erre hivatkoznod: "nem tudom, nem is kell tudnom, mert amikor ezt tanultuk, én beteg voltam!"

Barátaid(?)?

Az élet nélküled is ment tovább, volt, amiből kimaradtál, ők olyat is átéltek együtt, amit te hiányzásod miatt nem, tehát nem is értenéd, miről beszélnek...

2014. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Oké akkor irány afrika feketenő minden de nem ilyen választ vártam
2014. nov. 21. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezted már magadtól:

"Ha ennyien ellenszenvesek irántad, bennük a hiba?"

.

Ha a kacsa azért fullad meg, mert nem tud úszni, a víz a hibás?

2014. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!