Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minden iskolában ez megy?

Minden iskolában ez megy?

Figyelt kérdés
Na szóval, végzős fiú vagyok, tavaly kerültem ebbe a suliba, és nagyon durván felszínesek az emberek. A lányok azt a látszatot keltik, mintha nagyon jó barátnők lennének, közben meg utálják egymást, szidják a másikat a háta mögött. Fiúknál szintén ez megy. Most oké, hogy el lehet velük hülyülni, de normális barátságra senki sem vevő. Nem azért, mert rám nem kíváncsiak, hanem alapból ilyen a természetük. Előző sulimban is ez ment. Barátságot nem is lehet így kivel kialakítani, mert ha megbíznék akárkiben is, másnap mástól hallanám vissza a dolgaimat, ferdítve. Ilyenre is volt már példa. Én eddig csak 2 helyen vettem ezt észre, meg sok más iskoláról hasonlókat hallottam, bár nem tudom mennyire igaz. Ha tényleg mindenhol így megy, akkor az nagyon sajnálatos mert így ki fognak halni a rendes emberek. Vagy csak én nem tudok alkalmazkodni a helyzethez? Nekem is meg kéne játszanom magam, aztán meg mindenkit kibeszélni a háta mögött? Ez lenne a normális?
2014. nov. 17. 18:40
 1/9 Firedoom ***** válasza:
100%
60-70% ban ez megy (joindulatu becsles), de meg vannak osszetarto emberek es normalis baratsagok. Sokan mondjak, hogy csak felszinesen, "maszkokat" hasznalva, sunyi modon juthatsz egyrol a kettore, de azokat kell megbecsulni akikben meg van annyi "becsulet", hogy a baratainak nevezett tobbi szerencsetlent nem beszeli ki a hata mogott. Szerintem undorito dolog a barataidat sot meg a haverjaidat is atbaszni.
2014. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem nem megy ez mindenhol.Vagy találsz egy tényleg normális embert a sok "hülye" között aki nem is akar oda tartozni de a trend miatt oda tartozik mert sokan vannak igy.

a másik pedig amit mondtál alkalmazkodnod kell vagy lesz*rod őkén és törődsz a magad dolgával.

És az tény hogy manapság kevés normális ember van de ez lehet a stressz miatt vagy a szülők miatt vagy csak egyszerűen kétszínűek.

2014. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért iskoláktól függne ez. Amúgy vannak barátságok.
2014. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A felnőttek is ilyenek, ne aggódj :) De van egy csomó normális ember is, idővel megtalálod őket.
2014. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Így van! :)
2014. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy többsége ilyen, ne aggódj.
2014. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy sajnos. 1 normális barátom van.
2014. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, sajnos nagyon sok a felszines, képmutató ember... :( Én sem tudom hogy kezelni őket. Vagyis nem tudom megérteni, mire jó képmutatóskodni... Áhhh.


Néhány normális ember még létezik... Csak ők lelkibeteggé válnak az ilyen emberek mellett általában... Vagy nem tudnak beilleszkedni.

2014. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én teljesen kerülöm az ilyesmit kiállok azok mellet kiknek a barátjuknak gondolom magam emiatt sokan utálnak szerintem de én ezt az utat választottam :) persze ez nem ilyen egyszerü én alapbol mindenkibe megbízok és ezzel simán viszaélnek a barátok is.
2014. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!