Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor mi történhetett?

Mifu12 kérdése:

Most akkor mi történhetett?

Figyelt kérdés

Elég csalódott vagyok. Van egy srác, akire nagyon jó barátomként tekintek. Miután megismertem sokat beszéltünk. Mikor például chat-en beszélgettünk, szinte regényeket írt és nagyon jó volt. Kiderült, hogy rengeteg bennünk a közös és hogy teljesen egy hullámhosszon vagyunk. És hirtelen , szinte szó szerint egyik napról a másikra vett egy 180 fokos fordulatot az egész.. Volt hogy ráírtam mert nem beszéltünk egy kis ideje és aligha válaszol. Volt , hogy nem is írt. Nem értem mi történhetett, pedig nem bántottam meg semmivel, vagy ilyesmi. Akkor miért beszélt velem annyit régen? ... ha valaki járt már hasonlóam, tudhatja, hogy ez elég kellemetlen és tud is fájni

. Mi lehet a probléma?



2014. jún. 23. 21:36
 1/4 anonim válasza:
Ezt tőle kell megkérdezned.
2014. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam és félek, hogy nem volt egészen számára érthető a kérdésem . Nem igazán vágta le a dolgot és egyből bevédekezett.
2014. jún. 23. 22:02
 3/4 barnus54 válasza:

Nézd, tudom hogy te nagyon bîrtad őt, de ez az a pont, amikor TÉNYLEG rá kell kérdezned. És keményen! Tudom hogy nehéz, de meg kell tenni. Vagy azt is lehet csinálni ( bár egy kicsit illegális ), hogy ha közel laktok egymáshoz, hogy utánanézel, hogy VAJON mit csinálhat.

Ha ez nem megy akkor írd meg. Hidd el, menni fog ;)

2014. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Áh a világért nem szeretnék a nyomában lenni, éppen azért mert bírom és csak túl drámáznám ezzel az egészet.. és hát nincs éppen a közelemben.:D

annyira kényelmetlen már csak a gondolata is, hogy én írjak rá megint. De vagy várok a csodára, hogy írjon, vagy én lépek..:/ :)

2014. jún. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!