Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ezt tapasztalnátok az...

Ha ezt tapasztalnátok az iskolában a wc-ben, mi lenne az első dolog ami eszetekbe jut?

Figyelt kérdés

Nem valami különleges dologra kérdezek rá, csak kíváncsi vagyok valamire.

Szóval azt tapasztalnátok, hogy az iskola wc helyiségében a wc fülkék közül az egyik folyamatosan zárva van, egész nap, senki nem is jön ki onnan. Óra közben is zárva látjátok. (Tegyük fel lehet látni rajta kívülről, hogy be van zárva).

Mi lenne az első dolog, amire gondolnátok, vajon miért van zárva folyamatosan?

Azért kérdezem, mert tegnap ezt tapasztaltam, és nekem az volt az első gondolatom miután észrevettem, hogy mi van, ha valaki bement, rosszul lett, meghalt, és azért van zárva jó ideje már. Nem tudom mennyire beteg dolog egyből a legrosszabbra gondolni.


2014. nov. 25. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy rossz a WC.
2014. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hulla szag lenne szerintem.

De lehet be balzsamozták...nahát.

2014. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valami elromlott pl. nem lehet lehúzni, eltört a deszka vagy el van dugulva. Egyszerűbb bezárni, mert az emberek többsége azt sem venné észre, ha hatalmas szivárvány színű betűkkel lenne kiírva, hogy "NEM MŰKÖDIK!"
2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként az jutna eszembe, hogy rossz a wc ajtó. Ha nagyon kíváncsi lennék benéznék az ajtó alatt.
2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

#3: XDDDD nem lehet lehúzni :'D

Én még nem láttam olyan iskolát, ahol a gyerek letudta volna húzni maga után a wc-t.

2014. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy a tanárok wc-je, és kulcsuk van hozzá. Vagy egyszerűen a takarítók ott tartják a tisztítószereket.
2014. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

#5 Jujj, az durva, fúúúj, de undi xD


#3 voltam

2014. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meglepődnék, hogy a wc be van zárva meg még kilincs is alig van valamelyiken nem, hogy zár.
2014. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Általános sulimban volt ilyen, ott a takarítószereket tárolták.

Szóval ebből kifolyólag én elsőként erre gondolnék, másodsorban pedig arra, hogy rossz a wc.

Ha valaki meghalt volna bent, akkor az már mindenképpen feltűnt volna valakinek, hogy eddig be lehetett menni abba a wc-be, most már pedig nem lehet. Valamint a hullaszag ugye :D

2014. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy tisztítószer van ott, vagy esetleg elromlott.
2014. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!