Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy van ez az izomépítés...

Hogy van ez az izomépítés dolog? Első évben sok izmot lehet felszedni, majd egyre kevesebbet. Mi van akkor ha nem nagyon szedtem fel izmot?

Figyelt kérdés

Részletezem kicsit:

Rég óta járok konditerembe, de eddig inkább csak amolyan átmozgatást csináltam.

Nem is ittam eddig semmilyen kiegészítőt, de még a kajára se figyeltem.

Jó a társaság, meg jól esett kicsit mozogni.


Most viszont úgy döntöttem, hogy rendesen kigyúrom (gyúrnám) magam a nyárra.

Utánaolvastam, van teremben 2-3 nagyobb csávó aki segítene is...


Most az a KÉRDÉSEM, hogy ugye van az, hogy 1. évben sok izmot lehet felszedni, majd egyre kevesebbet...


Nekem most mennyi esélyem van? Kb. mire számítsak?

Viszonylag gyorsan fogok fejlődni, vagy bezavar az a néhány év (nem igazán megerőltető) edzés??


2014. okt. 30. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog bezavarni, nem gépek vagyunk, amik elromlanak, és úgy maradnak. Kezd el rendesen csinálni, és figyelj a kajára. A többit nem lehet megjosolni.
2014. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinald es majd meglatod!
2014. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.

Aha köszi. És mégis, hogy a francba találjam ki, hogy most jól edzek és ez a normális fejlődés, vagy csak izomlázam van de bas*hatom az egészet?

2014. okt. 31. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!