Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ebből hogy jövök ki jól?

Ebből hogy jövök ki jól?

Figyelt kérdés

Van egy gyökér osztálytársam és belinkelte a facebookom egy csajnak, valahogy így: Bejössz ennek a fa_sznak és a link, utána meg: Kérdezi hogy van-e pasid.

A csaj amúgy egy nagypofájú ri_banc, és a barátnői is azok.

Ha meglátnak suliban szét fognak szekálni már előre látom.

Ebből sehogy nem jövök jól ki, érzem előre.


2014. nov. 28. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, elkúrtam a kategóriát ;)
2014. nov. 28. 18:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, amúgy nem jön be a csaj?
2014. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az már egy más kérdés, de szét leszek szekálva mondom.

Bár ronda nem vagyok, de tudom milyen csajok ezek.

2014. nov. 28. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy ha tényleg bejönnél neki, akkor személyesen mondanád meg neki, nem kéne a haver "segítsége".
2014. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Használj téli gumit!
2014. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%
Ebből szerintem már úgy jöhetsz ki jól, hogyha nem mutatod, hogy neked ciki a szitu. Felemelt fejjel, akár a csaj arcába is mondhatod, ha amúgy igaz, hogy ja jó csaj vagy. Ha lelkileg nem találnak rajtad fogást, akkor úgyis abbahagyják. Minden csoda 3 napig tart.
2014. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Ábelnak igaza van.

Ne lássák rajtad, hogy megvisel ez a dolog.

Sz*rd le magasról ezt a dolgot, mintha meg sem történt volna.

Tudom nehéz, de ez a megoldás.

Ha meg szekálnak akkor mond meg a csajnak, hogy "Mi lenne, ha igaz lenne akkor mit mondana?"

Hidd el, ha magabiztos vagy akkor nem fog szekálni, sőt még talán tetszeni is fogsz neki.


Egyébként meg a facebookon lehet olyan linket kitenni kommentbe, hogy az a link arra mutasson aki rákattint.

Tehát ha én kattintok rá akkor az én adatlapomat hozza be, ha te kattintasz rá akkor a tiedet. Remélem érthetően fogalmaztam.

Ezt én is egyszer benéztem, de nem foglalkoztam vele és nem is lett belőle semmi.

2014. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!