Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit kezdjek ezzel a...

Most mit kezdjek ezzel a helyzettel, vagy hogyan reagáljak rá?

Figyelt kérdés

Felsőben tanulok. Kevesen járunk. Van köztünk négy nagyon éretlen emberke. Eleinte nem ismertük egymást. Csak az első látásra vontunk le következtetést.

Az egyik lányt már ismertem, mert vele végeztem a gimnáziumban. Egy undorító, nyalizós embernek ismertem meg. Azt csinálja most,hogy mindenkit maga köré gyűjt. Én egy értelmes embernek vallom magam és nem csatlakozom az ő ,,körébe", sőt határozottan elutasítom. Pláne meg azóta, mióta volt egy kijelentése, hogy aki nem tetszik ott neki, az neki egy szavába kerül és elintézi.

Bármit képes azért megtenni, hogy felfigyeljenek rá, akár még sír is valamiért....

Én nem csatlakoztam az ő köréhez és mindent megtesz, hogy engem kiközösítsenek, csakhogy én nem fogok őt dédelgetni. Bárki, aki szóba áll velem, beszélget velem, azt hívja el tőlem és magához "dédelgeti".

Ma betelt vele poharam és egyébként is be volt már. Volt egy lány, akivel minden nap együtt jártunk haza és, mikor kiderítette, hogy a nyalis kedveli, azonnal átment hozzá és csak vele van. Ez rosszul esett. Bezzeg akkor jó vagyok neki, ha hazafelé megyünk.... egész nap hozzám sem szól.

Most a csoport azon embereihez fordultam, akik őt utálják és értelmesebbnek látszanak. Ők voltak, akikről rosszat gondoltam és mondtam a nyalis hatására. De rájöttem, hogy nagyon hiszékeny voltam. Ha kell én még a szemükbe is megmondom, hogy ezt gondoltam, de kellemesen csalódtam.

Nem tudom hogyan álljak ehhez a helyzethez, mert nagyon rosszul esik, amit csinál.

Nyalizik a tanároknak, vigyorog, jópofizik mindenki szemébe, de hátulról meg , ha valaki nem szimpatikus neki, akkor uszít ellene mindenkit.

Torkig vagyok vele!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel.

Köszönöm.



2014. dec. 1. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Szerintem szolj annak a masik lanynak hogy ha veled akar hazamenni akkor fejezze be. A nyalis hat azzal nem nagyon van mit kezdeni maximum figyelmezteted a tobbieket. Sok sikert!
2014. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!