Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti írtatok már úgy 5-ös...

Ti írtatok már úgy 5-ös dolgozatot, hogy csak tippelgettetek?

Figyelt kérdés

Én teljesen meglepődtem, mert a legutóbbi magyar témazárómra nem nagyon készültem, csak gyorsan átfutottam az anyagot.

A könyvi adatokat nem is nagyon ismertem, így az általános tudásomból összeszedtem pár sort, mondom ne legyen üres a papír. De csak ilyen általánoa igazságokat vetettem a papírra, és mégis jelest kaptam. :D Máskor meg órákig görnyedek a könyv felett, oszt' 4-est kapok. :)


2014. dec. 5. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a régi szép időkben:DD
2014. dec. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt parszor.

Megfigyeltem, ha jozan esszel tanulok es gondolkozom. Vagyis nem magolok es gorcsosen kovetem a konyvben leirtakat sokkal jobban teljesitek.

A tanarok is azt szeretik jobban, ha a sajat szavaiddal adod vissza a tananyagot, mert akkor latjak, hogy keszultel es erted is. Kiveve a fogalmakat. Nem az a lenyeg, hogy szorol-szora bemagolj egy konyvet.

Amikor 5-6dikos voltam foldrajzbol dicseretes voltam es versenyekre jartam, mert nem a konyvet magoltam, csak atolvastam. 7-8-ban jott egy olyan tanar aki lediktalta foci konyvet szorol-szora es bekellett magolni. Hat mitne mondjak majdnem meghuztak.

2014. dec. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer egy matek dogám volt, pár fogalmat kellett megtanulni. Egyet tudtam szó szerint, a többit nem tudtam. Az egyiket a végén se tudtam. Aztán megfogalmaztam a saját szavaimmal, azt beleírtam, ami a legfontosabb benne. Igaz nem ötös, de ötös alá.
2014. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
YEP
2014. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!