Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az gáz, ha valaki szalagavató...

Az gáz, ha valaki szalagavató után nem megy bulizni a többiekkel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek mész szalagavatóra?
2014. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésre kérnék választ
2014. dec. 6. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne gáz ha nincs kedved elmenni? Bár nem értem, hogy miért akarod kihagyni, nagyon jók szoktak lenni az ilyen esték.
2014. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz. Nem akarsz menni, és ennyi. De szerintem sajnálhatod, ha kihagyod, nekem tavaly volt a szalagavató, és a buli utána, és olyan jó volt... :)
2014. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Mikor nekem volt a szalagavatóm,akkor elmentem velük egy étterembe,utána lett volna a buli,de nem jutott szék,nekem és a barátnőmnek.Nem voltak képesek annyi helyet lefoglalni.Igy fogtuk magunkat,elmentünk discoba,és nagyon jót buliztunk.Azt az osztályt amúgy sem szerettem.Szíved joga,azt csinálni amit akarsz.Az első válaszoló nagyon okos lehet,mert a szalagavató az más,és más az,hogy kivel érzi jól magát az ember.A kettő dolog teljesen független egymástól.
2014. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Anno nálunk is csak az osztály 70%-a jött el kb. Nekem sem volt ugyan sok kedvem, de később nem bántam meg, egész jó lett a végére. Egyébként elmész, aztán ha nem érzed jól magad, akkor meg hazamész.
2014. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Én szalagavatón se vettem részt! Nem bántam meg!


25F

2014. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem voltam. Nem bántam meg, mivel én nem akartam menni! :)
2014. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj legalább ezt ne mondjátok már, hogy sajnálhatja ha kihagyja. Az egész egy baromság, semmi nincs benne, egy egy 30 fős buli, ahol nem egy összefüggő baráti társaság van, hanem biztos hogy legalább 1-2 klikk pikkel egymásra a 4 év alatt összegyűlt sz arért. Egyáltalán semmiből nem maradna ki a kérdező.
2014. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyban van az osztályoddal, és hova mentek. Én nem bántam meg, hogy elmentem, nagyon jól éreztem magam és olyanokkal lettem jóban, akikkel a négy év alatt gyakorlatilag egymáshoz se szóltunk. De pl egyik barátnőm nem ment el, és ebben teljesen egyetértettem vele, mert elég undok osztálytársai voltak. Biztos nem érezte volna jól magát velük.
2014. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!