Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra így érdemes...

Osztálytalálkozóra így érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Rüheltem az osztályomat. Ki voltam közösítve, mindig kinevették a terveimet, én voltam a senki. Még sok tanár is azt mondta, nem viszem semmire az életben.


Most meg feleségem van, 2 gyerekem, egy saját informatikai cégem, 40 alkalmazottam, 2 házam, egy amiben élünk, egy meg Horvátországban nyaraló, van egy jó autóm + egy hajóm szóval nagyon bejött az élet.


Csak villogni mennék le.


2014. nov. 30. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Aha, gondolom ezt álmodtad, és nem sikerült elérned, de gáz
2014. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenképpen, ha ez neked örömet okozna.
2014. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni, hogy ilyen sikerek után még egyáltalán érdekelnek a régi sérelmek. De ha jól esik akkor tedd, mondjuk bármibe lefogadom, hogy nem fognak többe nézni mint anno.
2014. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi fricska az lenne nekik, ha mindezt nem nagyképűen tálalod magadról, hanem okosan ;) Légy kedves mindenkivel, és úgy mesélj magadról, hogy ne legyen túl hencegő, mert akkor ugyanúgy utálni fognak, leszják a horvátországi nyaralót:) Szóval okosan, had pukkadjanak meg:)
2014. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Igen, és mindezek után a gyakorin várod a megoldást a problémáidra, mert senki más sehol nem ad olyan jó tanácsokat, mint itt az emberek.


Na töröld le a nyálat a szád széléről és csináld meg a házit, mert holnap suli.

2014. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oh megvan az 5 válasz, nagyon köszönöm! Igazából a kérdés kamu, csak egyetemre kell néhány statisztika, most nem megyek bele miért, mert eléggé hosszú lenne.
2014. nov. 30. 15:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ordít róla, hogy kamu, csodálkoztam is, hogyhogy nem küldtek el délebbre rögtön az elején.
2014. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen idióta barmok szemetelik tele ezt az oldalt... Már nem érte meg felkelned ma.
2014. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Honnan láttátok a kérdésből, hogy kamu? Csak kíváncsi vagyok, mert én nem szoktam tudni felismerni mi a kamu
2014. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy leírja, hogy mekkora menő, és mégis itt cseszi a rezet, tanácsra várva, pláne vasárnap este. Azért ez kicsit nem áll össze. Plusz a stílusán látszik, hogy provokál.
2014. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!