Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Undorító dolgot terjeszt...

Undorító dolgot terjeszt rólam, mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú az osztályban, aki azt mondja/terjeszti, hogy egy fiúval (akit speciel életemben nem láttam még) szexeltem, leszoptam, stb. Mit tegyek, hogy befejezze? Ha vki érdekel még több arról mit csinál írjon privit!

2014. dec. 18. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy mosolyogsz rajta. Az a célja, hogy idegesítsen, ha látja, hogy ez a módszer bejön, akkor nem fogja abbahagyni, sőt... Ha meg mások is látják, hogy ideges vagy miatta, akkor még el is hiszik a pletykát. Ilyen hibát ne kövess el! Csak sz.rd le, és mosolyogj!
2014. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1, hát, ez a fázis is megvolt, de nem hagyta abba, sőt...


Azért köszi.

2014. dec. 18. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mond meg nekik hogy tényleg leszoptad és 7 centis farka van
2014. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Janka néni ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy az a baja, hogy őrá soha a büdös életben nem fogsz sort keríteni és ezt bizony tudja mindenki?

Tedd hozzá, hogy nem csak azt a srácot, akiről ő beszél, de még 3 másikat is. Kérdezze meg őket jó volt-e és a továbbiakban azt is terjesztheti.

Tégy rá egy lapáttal, bármit mond és oltsd le!

2014. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Anyukámnak elmondtam és most azt akarja, hogy apu menjen be! :((
2014. dec. 18. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az osztályfőnököddel vagy valamelyik tanárral akiben megbízol és akivel jó kapcsolatod van.Elhiszem hogy idegesít!
2014. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Én a helyedben tuti megölném
2014. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ne foglalkozz vele.rolam azt terjesztettek ,hogy k***a vagyok ,mert a legtobb baratom fiu.az osztalytarsammal nagyon joban vagyok ,o egy kis faluban lakik ,es sokan vannak bentlakasban onnan ezert delutanonkent alltalaba szoktunk menni valahova ,hogy ne unatkozzanak bent(neha az osztalytarsamhoz ,mert neki van lakasa veve egy tombhazban).mivel a barati korben az ugymond allando tagok 5 pasi en meg meg egy lany ,aki most sajnos korhazban van(autobalesete volt) igy legtobbszor en vagyok az egyeduli "nonemu leny",ezert elkezdek osztani ,hogy mi miket csinalhatunk ,meg miert vagyok veluk (tudod mint az oviban),mi pedig jol szorakozunk ezen ,meg ra teszunk meg egy lapattal ,mert nem er annyit hogy ezert idegesitsuk magunkat.szoval ne is foglalkozz vele ,majd kinovi a gyerekcipot ,es visszakapja az elettol ,te csak mosolyogj es ne add meg neki azt az oromot hogy idegesithessen :) 17L
2014. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Janka néni ***** válasza:

Ne avass be tanárt! Lehet az lesz, hogy "nem zörög a haraszt" és másként fognak rád nézni a tanárok.

Apukád meg minek menjen be?

Mindkét dolog csak azt fogja eredményezni, hogy mindenki meg lesz győződve róla, hogy igaz, amit mond a srác, ezért ez a heves reakció.

2014. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Égesd le a vádaskodót. Terjeszd el, hogy molesztálni akart, szexelni veled, de a farka 4 centis, és ceruzavékony. Használni fog.
2014. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!