Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tavaly lettem kollégista és a...

Tavaly lettem kollégista és a 8 éve rivalizáló, utált osztálytársam is ebbe a koliba jött! Kibeszél, hazugságokat terjeszt rólam és őt mégis szeretik engem pedig ezek után nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kollégiumban van egy barátnőm akit igazán szeretek! Ez a csaj kibeszélt neki is és ő elhitte és még őt védi! Én is hazudtam róla így nem vagyok jobb de a magam érdekében tettem! Most pedig együtt a legjobb barátok!

2014. aug. 29. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt barát, ha elhitte a kibeszélést. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, vigasztaljon, hogy minden csoda három napig tart, majd napirendre térnek felette. Az a barátság is csak addig fog tartani, amíg valaki kibeszéli a másikat. Ez a serdülő élettel együtt jár. Következő tanévben már csak egy rossz emlék lesz.
2014. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt velem. Lényegében az én esetemnél az idő hozta meg a változást, hosszabb idő után az emberek észrevették, hogy az illető rosszindulatú és csak poénból kibeszél mindenkit, tehát pl. kinevette az emberek gyengeségeit. Ez szépen visszaütött.

Próbáld megállni, hogy ne beszéld ki a rosszakaródat, még a háta mögött is mondjál rá jókat vagy semleges dolgokat, tehát mintha nem érdekelne. Legyél vele kedves, vagy közömbös, de ne add ki magadat.

2014. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És 8 éven át kibeszélt és tiszta lappal akartam indulni erre ő is ide jön! Most pedig még őt szeretik holott ő az igazi kétszinű!
2014. aug. 29. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd rájönnek, hogy kétszínű, ne aggódj. Te ne terjessz róla rosszakat, kerüld a társaságát. Találsz barátot, barátnőd, van rá időd.
2014. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, ez azért van, mert neki jobb az "önmarketingje", mint neked, tehát első körben ő lesz szimpatikus az embereknek. De várd ki a végét! És próbáld visszafogni magad tényleg, akármilyen dühös vagy most, jogosan.
2014. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!