Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a káromkodásról?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, az osztálytársaimtól átvettem a káromkodást mert rám ragadt tőlük. Én leszeretnék róla szokni, mert még csak 14 vagyok, a lányoknak sem tetszik, és felesleges.Hogyan tudnék leszokni róla?

2014. dec. 21. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megszólalnál, mindig számolj el 10-ig, és gondold végig, amit mondani akarsz. Eleinte nehéz lesz persze, de mindez koncentrálás kérdése.
2014. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szólj anyukádnak hogy mossa ki szappannal a szádat,használ!
2014. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kerüld azok társaságát akik káromkodnak, beszélgess azokkal akik normálisan beszélnek és meglátod leszoksz róla.
2014. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mindig gondolj bele, hogy mit mnodasz. Eleinte nehéz mert a beszéd ösztönös. Kezdj el egy darabig tudatosan beszélni és ne káromkodj. Az is segítene, ha belegondolnál hogy valaki aki neked fontos, rossz szemmel nézne rád ha káromkodnál. Kedvenc tanár, fiú aki tetszik, nagyszülő.
2014. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
eleinte nagyon nehéz lessz de megkell fogadnod h NEM és h semmi vagy senki nemváltoztathassa meg a dontésed. szerintem azért a barátságot ne szakítsd meg ha igazi barátok akkor elfogadják. Kitartáást!!! :)
2014. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ezek hasznosnak bizonyulnak :) amúgy azt hozzá tenném még így utólag, hogy fiú vagyok.
2014. dec. 22. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Úgy hogy nem nyitod ki a pofád
2014. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!