Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemisták! Más is van így...

Egyetemisták! Más is van így (közösséggel kapcsolatos kérdés)?

Figyelt kérdés

Nagyon sokakkal vagyok jóban, szünetben sose vagyok egyedül, órán sose ülök egyedül, sokakkal beszélgetek rendszeresen.

Mégis csak 2-3 ember van a csoportban, akivel egyetemen kívül is csinálunk közös programokat, akire azt mondanám, hogy barát és diplomázás után is tartani fogjuk a kapcsolatot.


Ez egyedi (én rontottam el valamit)?


2014. dec. 23. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, ebben magamra ismertem! Én is társasági ember vagyok, könnyen barátkozom, de valahogy az emberek a sulira korlátozódnak, és attól félek, mindenki szétszéled majd. Én sem tudom, hol rontottam el. Tény, hogy egyetemi bulikba nem nagyon mentem, de pl. házibuliba igen.
2014. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem egyedi, én is ilyen vagyok. Ha körbenézel, általában mindenkinek megvan a saját kis összetartó baráti köre, akikkel sülve-főve együtt van. Ezen kívül pedig persze sokakkal van olyan viszonyba, hogy simán elbeszélget vele bármiről, de ha kocsmázni vagy bulizni megy, mégis ,,csak" azt a 2-3, 5-6 embert hívja, akik az igazi barátai.


20/f, szintén egyetemista

2014. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nekem az egyetemen nem is igen van összetartó 2-3-as köröm, akikkel programokat szervezünk.

Inkább van 2-3-4 ember, akikkel már szerveztünk programot.

2014. dec. 23. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sem probléma egyáltalán, legalábbis ha nem érzed hiányát akkor teljesen fölösleges erőltetned. Én sem szoktam kocsmázni az egyetemi haverjaimmal, még a szűkebb itt szerzett baráti körömmel is csak évente pár alkalommal bulizok együtt, méghozzá azért, mert alapvetően nem igénylem velük. Elég a suliban együtt töltött idő is.


A régi gimis osztálytársaimból 1-2-vel szoktam inkább összeülni. De velük is csak havonta vagy ritkábban. Jó olyanokkal dumálni és hülyülni akikkel nem találkozok szinte minden nap.

2014. dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!