Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt az osztályf...

Miért csinálja ezt az osztályfőnököm?

Figyelt kérdés
Nem úgy van, hogy az osztályfotó nem kötelező? Én nem akarzam az osztályfényképen rajta lenni, mert az osztálytársaim folyton szekálnak minden miatt. De ő megragadott a karomnál fogva és odarángatott a többiekhez. Nagyon fájt.

2014. dec. 25. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Így van, nem kötelező. Lehetett az is az oka, hogy nem szerette volna, ha kihúzod magad a közösségből. Tud róla, hogy szekálnak téged? Beszéltél már vele erről? Szüleiddel is kéne.


Nem szabad befordulni, mert az nincs túl jó hatással a személyiséged fejlődésére és kemény évek várhatnak rád a jövőben is.

2014. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szekálnak, de amikor le akarja szidni őket mindig kitalálnak valamit, hogy én tehetek róla hogy szekálnak és többé nem foglalkozik velük.
2014. dec. 25. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Én sem akarok rajta lenni a képeken. Aztán mindig lecsesznek emiatt.
2014. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A csoportképeken legyél csak rajta, mert évekkel később mikor visszanéznéd vagy megmutatnád valakinek az osztályodat, akkor nem fogod tudni. Ne vonulj félre! Az osztályfőnököd helyesen járt el, megmutatta milyen fájdalmas is az élet.
2014. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es nagyon egyet értek


két napja találtam meg a középsulis osztályképeket és tök nagy feeling


pedig annak idején én is utáltam hogy fényképeznek


ez olyan dolog hogy azon rajta kell lenni és kész,később megköszönöd még a tanárnak hogy oda ráncigált

2014. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. De ez nem egy rendes fénykép hanem csak egy ilyen kis kép amit csak a facebook-on lehet nézni.
2014. dec. 25. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt,semmiképp nem akartam az osztályképen rajta lenni,de egy tanárnő akinek semmi köze ehhez odajött,próbált rávenni,hogy álljak oda,utána meg megrázott többször is és odahúzott,így anélkül,hogy akartam volna rajta voltam a képen.Amikor meglátta az oszim megharagudott rám,azért mert ő,aki osztályfőnököm volt 4 évig nem tudott semmiképp rávenni és egy tanárnőnek aki alig tanít minket fél éve sikerült,nagyot csalódott bennem és haragszik mert nem rá hallgattam. :/
2014. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én világ életemben olyan ember voltam, akinek ha valami nem tetszik, nem csinálom meg és egy ilyen mocsok, mint az én osztályfőnököm volt, sose tudott rám kényszeríteni semmit. Szerintem sosem szabad ilyen értelemben megalázkodni. Nyugodtan mondj NEM-et. Mit tud tenni?... lóf**zt se. (Nem vagyok egy tukkó paraszt amúgy, csak azokkal szemben, akik megérdemlik)
2015. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
4-es válaszoló. Helyesen járt el? Már ne haragudj, de egyáltalán hogy merészel erőszakkal belekényszeríteni valakit egy fotózásba? Ráadásul a kérdező írta is, hogy fájt neki. Nem erőszakoskodni kell, főleg tanár létére, hanem max győzködni a gyereket. Amit ez a tanár csinált, az nem helyes, hanem felháborító.
2015. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 09:46-os.
2015. jan. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!