Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért akad ki egy csaj egy...

Miért akad ki egy csaj egy őszinte válaszon? Kérdezett, én válaszoltam, erre leszedi a fejem? Mit akart volna-hogy csak olyan választ adjak ami neki tetszik?

Figyelt kérdés

Osztálytársam megkérdi nem akarok-e vele szilveszterkor elmenni bulizni? Konkrét egyenes kérdés, kapott is konkrét egyenes választ. Köszönöm, de nem.


Erre átváltott vallató üzemmódba: miért hát hova megyek? Van programom? Tudja, hogy nincs!


Erre én is hangnemet váltottam, mondtam semmi köze hozzá hova megyek van-e programom, honnan tudod, hogy nincs? Miért van? Nincs, mondom én, de akkor se megyek veled. Ennyi.


Erre teleszórja a facebookot hogy egyes osztálytársak mennyire bunkók, de nem baj idézem „rohadjanak csak otthon, én meg bulizok”.

???


Hát bulizzon. Mi közöm hozzá? Én meg rohadok otthon (ha ez rohadás) de ez meg az én dolgom.

Vagy én érzem jól, és ez tipikus savanyú a szőlő szitu?


2014. dec. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul esett neki, hogy nem akarsz vele bulizni. Valószínűleg arra is így reagált volna, ha máshová hív el. A visszautasítást nehéz jól kezelni, kicsit túlreagálta. És persze mindenki azt szeretné, ha azt hallaná, amit ő akar.
2014. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember egy kisebbrendűségi érzéssel rendelkező, frusztrált fa*kalap gyökér, aki rögtön besértődik mint a kis sza*os óvodás, ha nem az ő akarata szerint történnek a dolgok.
2014. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Altatni kéne azt a lányt. Ciánnal.
2014. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Majd kinövitek, ez még nagyon dedó. Te is bunkó voltál, ő is primitív gyökér, ennyi.
2014. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kikérem magamnak és magyarázatot kérek!

Én mégis mi a jó francért is voltam bunkó?

Mert válaszoltam neki és megmondtam nem megyek?

Teljesen udvarias voltam addig míg számon nem kérte, hova megyek.

Hát hogy jön ő (vagy bárki a világon) ahhoz hogy számonkérje van-e programom és hova megyek?

Őrá annyi tartozik, hogy vele NEM megyek.

Aztán hogy kivel meg hova ahhoz a világon senkinek semmi köze. Ha akarom elmondom, ha akarom nem.

Rosszul látnám?

Nem hinném.


???

2014. dec. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!