Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon nagyon tetszik ha meglátom torkomon akad a szó néha köszönni se birok neki sajnos nagyon félénk vagyok hogyan tudnék legalább a barátja lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy elvarázsolt de nézz rá fiúként mint egy haverodra. Hülyeségnek hangzik de így legalább majd megmersz szólalni előtte a többit meg már csak össze hozod.
2013. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mit veszthetsz ha odamész? ezen gondolkodj jo sokat


a válaszod az lesz a végén hogy semmit....


és mit nyerhetsz? ezen is gondolkodj.. a válasz az lesz hogy :jó sokat

2013. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogyha beszél arról hogy megszólitottam az anyjának akkor azz én anyám is tudni fog róla
2013. jún. 16. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:

izé és az miért baj? mert kiderülne hogy heteró vagy?


Ezen ne rágódj. szerintem a családodat nem zavarná ha a csaj összejönne. (egyébként is mi közük hozzá? )

2013. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy ember? 12? És ha megtudják? Nem nézheted délután a Pokémont, vagy mi a bré? Jézusom!


Menj oda hozzá, szólítsd meg; ugyanolyan büdöset sz*rik, mint te.

2013. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ja, így van menj oda
2013. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha a szüleid ennyire konzervatívak, akkor először csak semleges témában beszélj vele. Több mint a semmi, de nem lehet ellene kifogásuk.
2014. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!