Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy osztalytarsam aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztalytarsam aki nagyon szerelmes belém, de nekem ő nagyon nem szimpatikus. Hogyan mondjam el neki hogy nem lessz köztünk semmi? Nem akarok vele túl durva lenni . (17F)

Figyelt kérdés
Egyenlőre azt sem tudom, hogy hogy kezdjek neki ennek a beszelgetesnek ...
2014. máj. 1. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Félre hívod, hogy beszélni szeretnél vele vagy esetleg suli után megvárod.. és megmondod neki, hogy látom bejövök neked de én nem szeretnék tőled semmit.. ha értelmes a lány akkor megérti ha nem akkor nem :D De csak akkor ha 100% biztos vagy benne, hogy szerelmes beléd!! Ne legyél durva mert ha az első szerelme vagy és nagyon megbántod egész életében önbizalom hiányos lesz!!
2014. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán először nem is kell beszélgetés. Viselkedj úgy vele, hogy ő leszűrhesse, nincs esélye.
2014. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ne mondj neki semmit. Várd meg még ő kezdeményez, megdúgod, aztán eldobod.
2014. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem külön nem kell eztmegbeszélni, ha ö kezdeményezne mondd meg hogy bocs de nem az eseted. Nincs ebben semmi. Mivel neked nem tetszik igy nem is fogsz nála kezdeményezni, ha olyan lány aki ugy gondolja hogy a fiúnak kell kezdeményezni akkor ö sem fog és máris nem is kell erröl ebszélni. Honnan tudod hogy tetszel neki?
2014. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos forrasbol tudom hogy szerelmes belem. Mar probaltam fele kuldeni a jeleket hogy NEM ... facebookon soha nem irok neki vissza, suliban nem szolok hozza, ha eltudom kerulni akkor rasem nezek egesz nap, de nem vesz eszre belole semmit. Nem tunik rendesnek a csaj. A baratnoinek azt mondta hogy mindig szeretni fog engem. Kedvesen szeretnem megbeszelni a dolgot de meg nemtudom h hogy kezdjem el. Odaig oke hogy nem mindenki elott fogom vele ezt megbeszelni, de meg azt sem tudom h mit mondjak.
2014. máj. 1. 15:08
 6/8 moonlightsentinel ***** válasza:
Mondd, hogy másba vagy szerelmes. Én is ezt szoktam, ez kellően dilpomatikus, de mégis lepattan rólad.
2014. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a sajat szemeimmel lattam h mit irt a baratnoinek
2014. máj. 1. 15:51
 8/8 anonim válasza:
Dugd meg és dobd el
2021. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!