Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik, de...

ToltomHD kérdése:

Van egy lány aki tetszik, de úgy érzem hogy másnak is! - Mit tegyek? ; Én tegyem meg az első lépést? - ÉS A LÁNY AZ OSZTÁLYTÁRSAM, ÉS OTT AKAROK VELE ÖSSZE JÖNNI!

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a lány, Csak valahogy úgy érzem hogy más is tapad rá!

2014. dec. 21. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
az osztály közepén akarsz vele összejönni? O.o?
2014. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Legyél oroszlán - szó szerint.

Öld le a konkurenciát, dugd meg akarata ellenére, aztán kényszerítsd, hogy dolgozzon helyetted, miközben lustulsz egész nap.

2014. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én hosszútávú kapcsolatra várok és nem múltam el 18.
2014. dec. 21. 16:21
 4/6 Meridián1 válasza:

Nem bonyolult a történet.

Persze hogy Neked kell megtenni az első lépést.

Miért, mit vártál?

Nem kell szerelmi vallomással kezdeni a dolgot, odamész hozzá valamelyik szünetben és megkérdezed tőle, hogy van-e kedve suli után meginni egy jegeskávét? Bár most jobb ha teázóba invitálod. Ha jön, akkor jó, ott dumálgathatsz vele. De akkor sem kell kitárulkozni hogy mennyire tetszik meg, ilyesmi. Először elég általános dolgokról beszélgetni, megismered milyen a hétköznapokban, stb...

2014. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele, hogy mások is tapadnak rá? Amíg ezen filózol, beelőznek. Ezt akarod. Ahogy az egyik válaszoló javasolta, hívd el valahova, beszélgess vele. Tedd meg te az első lépést. Ne várd be a konkurenciát!
2014. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy segítettetek!
2014. dec. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!