Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha tetszek asz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszek asz egyik osztálytársamnak, aki nekem egyáltalán nem tetszik?

Figyelt kérdés
Tegnap rám írt Viberen. Megírta hogy tetszem neki. Én azt írtam hogy nem tudok erre mit írni, mint hogy az igazat írtam volna meg. Most már tök kellemetlen lesz vele találkozni is.
2014. dec. 23. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy az legyen. Igyekezz ugyanúgy viszonyulni hozzá, mint eddig (hascsak nem volt a viselkedésed félreérthető). Inkább a másik félnek lehet ez kellemetlen. Ha egy mód van rá, tartsd meg magadnak a dolgot, és ne mondd el az osztálytársaknak!
2014. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig csak beszélgető viszonyban voltam vele, nem is tettem rá utalást hogy tetszeni vagy ilyesmi.
2014. dec. 23. 12:37
 3/3 NagyGeorgina válasza:
Semmifelekeppen ne bantsd meg megha utalod akkor se, en csak ezt tudom tanacsolni
2022. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!