Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársamnak tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársamnak tetszek de én utálom és idegesítő. Írtam neki hogy kopjon le de folyton engem bámul. Mit csináljak? SOS (14/F)

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
De szemét vagy!
2014. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ember, 10 év múlva a fejedet fogod verni a falba, ezt garantálom.
2014. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Buta is vagy és kisovis is. Nehogy sírjál...
2014. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kopj le" - a csajtól aki tetszik Neked.

Gondold át, mit érezhetett, mert tudod, még csak 14 vagy, de lehet tapintatosan is elküldeni valakit. Az, hogy ő kedvel Téged Te pedig ennyire sem méltatod, nagyban leír Téged. Kérj tőle bocsánatot, továbblép és békén fog hagyni.

Egy kis segítség, csak hogy ez se bunkó módon történjen: Szia! Nézd, szeretnél elnézést kérni amiért durván fogalmaztam, csak meglepett hogy tetszem neked és nem tudok mit kezdeni vele mert ez nem kölcsönös, ne haragudj.

2014. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
na ez is rikta, hogy csaj nyomul fiúra! gondolom valami kövér malac a csaj, megértelek azok nekem se jönnek be :/
2014. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem szó szerint ezt írtam...
2014. okt. 8. 06:28
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó választ író: igen, dagadt és úgy vihog mint ahogy egykecske mekeg talán még röfög is...
2014. okt. 8. 06:30
 8/9 A kérdező kommentje:
És az a durva hogy azért hogy bámuljon még képes hátra is fordulni órán.
2014. okt. 8. 06:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak én vagyok olyan szerencsés hogy egész nap egy fullos szexi csaj bámul,annak ellenére hogy megmondta hogy nem szeret !?
2014. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!