Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy puhatoljam ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy puhatoljam ki hogy tetszek az osztálytársamnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

15F

a barátnői közelében úgyis letagadná

én pedig félek hogy rosszul értelmeztem a jeleket

elhívni egyenlőre nem merem sehova

ha valahonnan megtudnám hogy tetszek neki elvinném sütizni vagy fagyizni és sétálni

hogy utaljak arra hogy ő is bejön nekem?

hogy puhatoljam ki hogy bejövök e neki?

szinte mindig a barátnőivel van úgyhogy azért is nehéz közelebb kerülni hozzá

de ha véletlenül egyedül is lenne a teremben akkor a többi osztálytárs miatt nem mert állandó pletykává válnánk meg a tanárok célpontjává

van az osztályban egy másik fiú aki vele és a barátnőivel sokat beszélget

van hogy ez a lány megkéri azt a fiút hogy vigye a hátán vagy csak úgy azt mondja a lány ennek a fiúnak hogy megölelné meg xy így meg úgy olyankor zavarba vagyok és rosszul érzem magam

pedig nem egy súlycsoport a lánnyal és nem is mondhatni jóképűnek vag jó alkatúnak

a lányok könnyebben,többet beszélgetnek azzal a fiúval aki tetszik neki?

Ezzel a lánnyal sokazor egymást nézzük,mikor például a tanárnak magyaráz és én ránézek azzonnal rámpillant

vagy mikor valami viccet mesél akkor először mindig rámnéz hogy nevetek e

légyszi segítsetek!!!

válaszoljatok az összes kérdésemre!



2014. máj. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele. Ha látod, hogy zavarban van vagy furábban viselkedik, mint szokott bepróbálkozhatsz vele. Ismerős, hogy mindig a barátnőivel van, erre csak annyit tudok javasolni, hogy próbáld meg suli után.
2014. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*Könnyebben beszélgetnek azzal a fiúval aki nem tetszik nekik?
2014. máj. 28. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal ne nagyon járjál! Mert nem tudjátok meddig megy a dolog és ha vége akkor sz*r érzés egymást nézni órákon.
2014. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem bevallaná az osztálytársam hogy bír és el akar hívni randizni hááát akkor én nem is tudnám mit csináljak uhh pirulnék mit állat asszem!! Ám szerintem te inkább várj egy picit ezzel még... :)
2014. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már teljesen mindegy :'( ... Kiderült hogy már 1 hete összejött az egyik haverommal
2014. máj. 30. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Soory találsz majd mást aki jobban szeret!! :)
2014. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!