Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bunkóság hogy nem igazolt...

Nem bunkóság hogy nem igazolt vissza Facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki lány. Ő 20 éves mint én. Néha beszélünk egymással, és szoktam neki köszönni, ő is nekem. Pedig nem vagyok vele rossz viszonyban. De nem értem miért visszautasított Facebookon. A facebookon van vagy 1000 ismerőse pedig. Nem értem másokat mindig simán visszaigazolnak, míg engem nem.
2015. jan. 7. 22:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
Elképzelhető az is, hogy csak nem látta még. Ha pedig annyi idő telt el, hogy biztosnak érzed, hogy látta, akkor mivel beszélgettek, nyugodtan megkérdezheted, hogy mi az oka, ha ennyire zavar :)
2015. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De látta mert visszautasított.
2015. jan. 7. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Én eleve nem veszek fel olyant, akinek csak köszönök, és félévben váltok vele 1 mondatot. Minek?
2015. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk barátságban, de mindennap váltunk szót. De volt hogy már kért tőlem szívességet, amit megtettem.
2015. jan. 7. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Lehet csak azokat igazolja vissza akikkel már lefeküdt.
2015. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok.
2015. jan. 7. 22:17
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Te az.ismerőse vagy? A barátja vagy?

Szerintem fb-n kívüli világban próbálj előbb kommunikálni... Bár inkább hagyd szegényt, nem vagytok egy hullámhosszon. Ez egyértelmű az elutasításból.

2015. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért kell oltogatni? Próbált közeledni, amit elutasítottak, ennyi. Az osztálytársad valószínűleg finoman jelezte, hogy "kopj le", nem nagyon akar veled "érintkezni".


Felesleges ilyennel foglalkozni, ismerkedj normális emberekkel.

2015. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Akinek fb előbbre van, mint a valós kommunikáció, azt had oltsuk már. Olyan vicces, h nem csak amerikai filmeken vannak ilyenek.
2015. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt senki nem látta, hogy van vagy 1000 ismerőse? Akinek ennyi ismerőse van az majd pont egy olyat fog visszautasítani, akit még valamilyen szinten ismer is, mert gondolom az a közel 1000 ismerős között nincs egy se akit még nem is látott az utcán :D

Érdekes amúgy...

2015. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!