Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bunkóság figyelmen...

Mennyire bunkóság figyelmen kívül hagyni facebookon valaki üzenetét?

Figyelt kérdés

Ezt csinálta velem az ismerősöm már két napja, pedig többször volt fent a nap folyamán, láttam. Nem is láttamozta, meg se nézte.

Rosszul esik ez azért, szóval tiltottam, nekem nem kell ilyen ismerős aki bunkózik velem.


2014. júl. 30. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan azt várod, hogy állandóan gépközelben legyen? Lehet, hogy csak egyszerűen nem lépett ki a facebook-ról, és úgy kapcsolta ki a gépet.
2014. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, lehet,hogy tényleg nincs ideje. Két nap annyira nem hosszú idő.

Ha születésnapi köszöntésre már több mint egy hónapja nen válaszolnak, na az bunkóság....

2014. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Beteges már ez az egész amit műveltek a facebookkal. Én is szinte egész nap be vagyok jelentkezve, de nem olvasom el azonnal, ha írnak, aminek leginkább az az oka, hogy momentán nem érek rá. Ha elolvasom, de nincs időm válaszolni, akkor általában később elfelejtek válaszolni, ezért direkt olvasatlanul hagyom. Ha az ismerősöd nem is láttamozta, akkor feltehetően nem is látta. Ráadásul egy csomószor megesett már, hogy nem is jelezte, hogy írt valaki, később vettem észre.
2014. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Én se tudom mindíg elolvasni az üzeneteket egyik ismerősöm 2-szer tiltott emiatt nagy hisztivel amit végül meguntam és letiltottam. Kinek kell ilyen ismerős?
2014. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezen most jót röhögtem. Akarsz valamit tőle, aztán letiltod, így végül soha nem tudod meg, amit szerettél volna.

Én magasról teszek az üzenetekre, ha valaki akar valamit, hívjon fel, vagy találkozzunk. Megőrülök ettől a facebook marhaságtól.

2014. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
bunkóság!!nekem is van hogy nem írnak vissza pedig látom másoknak válaszolt :( szarul esik de ez van olyankor tudja az ember hogy még baráti számba se vették :(
2014. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem mondták még, hogy egy kicsit gyerekes vagy?

Nem mond, hogy te mindenkinek kapásból visszaírsz.

Nekem is van olyan ismerősöm aki néha csak pár percre ugrik fel, így hiába látta, 3-4 nap múlva ír vissza, ez nem olyan nagy dolog, ez nem bunkózás, egyszerűen nem biztos, hogy tud írni, a részedről viszont gáz, hogy ennyit ér az ismerősöd, ha összefutsz vele az utcán már köszönni sem fogsz neki mert "bunkó"?

2014. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Aha. Szóval, mert ő nem nyalja a ki olyan szögben és pózban a s_ggedet fényesre, ahogyan te azt elképzelted, akkor már bunkó?


És vajon mennyire bunkóság elvárni mástól, hogy ugorjon azonnal, elsőre, csakis miattad? Sem nem az apád, sem nem az anyád, sem nem vagy csecsemőkorú, tudtommal. Sem a betege nem vagy, aki bajban van.


Arra gondoltál már, emberke, hogy DOLGA van? Nem ér rá? csak mert megnézi két percre a FB-oldalát, nem foglalkozik senkivel? Beteg? Fáradt? Kimerült? Meghalt a szerelme, az apja, a nagyapja vagy a kutyája? Vgay egyszerűen csak nem érdekled.


Nem ő bunkózik veled, hanem te vagy az a pitiáner kis hülye, aki ugráltatni akarsz másokat, aztán halálra sértődsz és kizárod. Szerinted érdekli? Úgyis te leszel az, aki koslatsz utána, hiszen te tapadsz rá, nem fordítva! Nem vetted még észre?

2014. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most majd biztos egész este sírdogálni fog, mert letiltottad. Szerintem észre se fogja venni... :D
2014. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!