Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kezeljem a kétszínű...

Hogyan kezeljem a kétszínű embereket?

Figyelt kérdés
rengeteg a kétszínű ember a csoporttársaim közül. amikor részegek voltak és lejáratták magukat én mellettük voltam és segítettem nekik. amikor megbuktak a vizsgán segítettem nekik. ha szerelmi probléma volt, én ott voltam és segítettem. stb stb. és ezért mi a hála? a hátam mögött áskálódnak,kibeszélnek,irigykednek rám (főleg a lányok) de szemtől szembe meg imádnak. miért ilyenek velem? mit csináljak?
2015. jan. 8. 09:58
 1/4 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Ha valakin észreveszed azt, hogy kétszínü, akkor NE FOGLALKOZZ AZ ILYEN EMBERREL TÖBBET...Soha többet...Még akkor se, ha látod egy falat élelemért koldulni az útcán...Fordulj el, és menj tovább mint ha ott se lenne az ilyen...
2015. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hanyagold őket és inkább a normális emberekre fordítsd az idődet.
2015. jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ilyen embereket száműzd az életedből, csak negatív energiákat árasztanak magukból,energiavámpírok. Meglátod, ah már nem foglalkozol velük, sokkal jobban fogod érezni magad.
2015. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb ember ilyen,sokszor még magukon sem veszik észre.

Sok összetevős a dolog..közösségen belüli pozició,megfelelés,helyezkedés,infó visszatartás vagy ferdítés,érdekek stb.

Ezért van az hogy álarcot hordunk,amit csak a barátaink és a családunk elött vetünk le.


Mást nem tudsz ezzel tenni.


Szinezd újra ;)

2015. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!