Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » AZ gáz ha nincs kocsink?

AZ gáz ha nincs kocsink?

Figyelt kérdés

gimibe járok, elég sokan vagyunk az osztályba és mindenki családjának van kocsija csak nekünk nincs. nagyszüleinknek van szóval ha valami olyan van vagy busszal elmegyek vagy ők elvisznek. otthon normális körülmények között élünk, szóval úgy mond nem vagyunk szegény család. szerintetek ha valami folytán szóba jön hogy kinek milyen kocsijuk van én meg annyit mondok hogy nekünk nincsen akkor nem fognak kiközösíteni vagy hasonló? vagy ha majd megtetszik egy fiú ő nem fogadja el furcsának találni és akar majd velem így is kapcsolatot?

lehet hogy csak túlreagálom, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre. 15/L



2015. jan. 9. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen benzinárak mellett érthető.
2015. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Az a gáz, ha valaki ilyenért leszól. Nem hiszem hogy ilyenért bármi lenne, nem is értem. Nyugi.
2015. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem érzitek szükségét, akkor nem kell.


Volt, hogy én is eladtam, mert városon belül melóztam, a tömegközlekedés gyorsabb, és lényegesen olcsóbb volt, nem kellett tökölni a parkolással, szóval egyszerűen nem volt értelme.


Szerintem ha ezt így elmondod, hogy egyszerűen semmi szükségetek autóra, ha mégis, akkor van a családban, akkor normálisan gondolkodó emberek ezért nem közösíthetnek ki.

Aki meg nem normálisan gondolkozik, annak meg nem különösebben számít a véleménye.

2015. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Egyébként én meg azt érzem túlzásnak, hogy rengetegen egyedül utaznak egy 5 személyes másfél tonnás dögben, amiben egy 30%-os hatásfokú (!!!) belsőégésű motor dolgozik.

Sokukban olyan erősen, hogy szántani is el lehetne vele menni, de persze csak a teszkóig mennek. Mert oda kell a 3 literes dízel motor...


Persze egy családi autó más, az sok esetben nagyon praktikus.

Csak arra akarok kilyukadni, hogy már rég fel kellett volna nőni az emberiségnek arra a szintre, hogy ne legyen státusz szimbólum az agyatlan (környezetszennyezéssel járó) pénzkidobás.

2015. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valakinek vagy nincs rá szüksége, vagy nincs senkinek a családban jogsija, vagy egyszerűen nincs rá meg az anyagi kerete hozzá.

(Vagy mint a párom exénél, van pénz, van egy jogsi, de alkalmatlan a nő az autóval való közlekedésre, így nincs autó, folyton minket hívogat minden semmiség miatt.)


Ergo, rettentő sok embernek nincs kocsija.

Aki ilyenért leszól vagy kinevet az egy nagy senki.


Most akkor hol a határ?

Valakinek van kocsija, de nincs kettő, akkor nevetik ki?

Van kocsija de nincs saját lakása-háza akkor nevetik ki?

Van kocsija, de nincs nyaralója, repülője, stb, akkor nevetik ki?


Ilyennel ne foglalkozz!

2015. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2015. jan. 9. 20:36
 7/12 anonim válasza:
6 éve nem volt kocsink, a férjemmel, előtt 8 évet éltünk kocsi nélkül. Lett 2 gyerekünk, gyorsult a munkatempó, több helyre kell eljutnunk, rövid idő alatt . Most kettő , van egy nekem, egy a férjemnek. Ha szükseges lenne a szüleid is vennének. Szerintem az az anormális amikor valaki azért vesz hogy mutogassa, sose értettem ezt a logikát. Én készpénzel fizettem érte, olyan vettem amire volt keret, van egy barátnőm óriás hitelt vett fel, luxus autóra, viszont alig van pénze járni vele, annyit fogyaszt...De rém büszke magára.
2015. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Barátnőméknek sincsen, de ez senkit sem zavar, nem nézik le érte. Nyugi az értelmes emberek téged sem fognak. 😌 Olyan fiú meg ne kelljen akinek számít az, hogy van-e kocsitok... :)
2015. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Rám is furcsán néznek, mikor elmondom, hogy nincs kocsink.

Azt már meg se merem említeni, hogy kocsi helyett repülőgépünk van.

2015. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyen baromságokon agyalni...

vannak emberek akiknek soha életükbe nincs kocsijuk. nem azért mert nem engedhetnék meg maguknak, hanem mert egyszerűen nincs rá szükségük. egy kocsi csak viszi a pénzt, és azt az évi 100+ Ezer ft-ot inkább másra költik.

2015. jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!