Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » AZ gáz ha nincs kocsink?

AZ gáz ha nincs kocsink?

Figyelt kérdés

gimibe járok, elég sokan vagyunk az osztályba és mindenki családjának van kocsija csak nekünk nincs. nagyszüleinknek van szóval ha valami olyan van vagy busszal elmegyek vagy ők elvisznek. otthon normális körülmények között élünk, szóval úgy mond nem vagyunk szegény család. szerintetek ha valami folytán szóba jön hogy kinek milyen kocsijuk van én meg annyit mondok hogy nekünk nincsen akkor nem fognak kiközösíteni vagy hasonló? vagy ha majd megtetszik egy fiú ő nem fogadja el furcsának találni és akar majd velem így is kapcsolatot?

lehet hogy csak túlreagálom, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre. 15/L



2015. jan. 9. 20:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem 3 kocsim van
2015. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Értelmes ember ilyenen nem akad fent, aki meg nem értelmes, azzal nem kell törődni.

Én 25 vagyok, sohasem volt autónk, egyik szülőmnek sincs jogsija. Nincs rá sem szükségük, sem pénzük. Az iskolában nálunk ez valamiért nem volt téma, gimiben volt pár eset, amikor rácsodálkoztak, 40 km-re volt a suli, sokan bejártunk, amikor valami esti program volt és mondtam, hogy nem tudok bent maradni mert akkor már nincs buszom, eleinte mindig rákérdeztek, hogy de nem tudnak bejönni érted a szüleid? Mondtam hogy nincs kocsink, biciklivel meg érdekes lenne, ilyenkor mindig meglepődtek. Gondolom nekik természetes volt a kocsi, emlékszem, amikor betöltöttük azt az életkort, hogy el lehet kezdeni a jogsit, mindenki ezzel volt el, kivéve engem de senki sem szólt meg. Most is úgy vagyok vele, hogy majd ha egyszer szükségem lesz kocsira akkor csinálok jogsit, addig felesleges.

2016. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!