Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, de főleg töri tanárok...

Tanárok, de főleg töri tanároknak mi a véleménye a nagymagyar diákjaikról? De mások is leírhatják a véleményüket.

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez jó kérdés, de szerintem sosem jó, ha ennyire látszik rajtad suliban a beállítottságod, bárki megbélyegezhet.. és hidd el, előbb utóbb sajnos lesz valaki akinek nem fog tetszeni..

Szerintem érdemes suliban visszafogni magad, suli után aztán tied a világ! :)

2015. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tanárnak készülök, egyetemista vagyok. Nekem suliba volt ilyen ,,nagymagyar" osztálytársam (nagydarab, kopasz, Kárpátiás, trianonos pulcsik, acélbetétes bakancs stb) és se nekem, se a töri tanárnak nem volt vele baja. Egy esetre azonban emlékszek, mikor a trianoni békeszerződésről felelt, akkor nem tudott semmit. Az elég gáz volt. A tanár pedig direkt azért őt hívta ki, mert gondolta, hogy ezzel simán javít a jegyén, ami nem volt túl rózsás... Egyébiránt abszolút nincs vele kapcsolatban semmi negatív élményem, mindent összevetve jófej srác volt, csak nem tanult.


Ha én tanár leszek akkor az ilyen srácokat is ugyanúgy fogom kezelni mint a többit, egészen addig amíg az óra megtartásában nem akadályoz. Ez viszont a többire is érvényes, tehát nem hiszem hogy kitüntetett figyelemmel fogom kezelni, ha lesz köztük ilyen :)

2015. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tanár,de mivel írtad,hogy bárki írhat,úgyhogy leírom a véleményem,meg a tapasztalataim.Szóval nekem is volt középiskolában egy osztálytársam,aki lány volt,9.elején jött hozzánk,Svédországból jött a szülei nélkül,de ez a lány magyar volt,és nagymagyarkodott is.De csak azután nagymagyarkodott,hogy megtanulta,hogy a tanárokat magázni kell(Svédországban nőtt fel,ott a gyerekek nem magázzák a felnőtteket sem),ráadásul nagyon hadart,és volt magyar akcentusa is.Aztán elkezdte ezt a nagymagyarkodást,először nem zavart senkit.Utána minden töri órán,minden magyar órán előkerült a nagymagyarkodás,és a trianoni békeszerződés.Mindig azon háborgott az osztályfőnökünkkel(az irodalom,nyelvtan szakos tanárral),hogy az osztályfőnök miért nem érti meg,hogy ő miért nagymagyar.AZ osztályfőnök mindezt megértette,de amikor rákérdezett történelmi eseményekre,akkor a lány az konkrétan csak égett,de nem mondott semmit.A nagymagyarkodás nála egy divat volt.A töritanárral is sokat veszekedett,de a történelmi tudása egyenlő volt a nullával.


Nekem is az a véleményem,amit itt eggyel felettem írt egy válaszoló,hogy ha tanítanám,én biztos,hogy nem kivételeznék vele,nem figyelnék rá fel jobban,mert ő semmivel sem több,vagy semmivel sem kevesebb,mint bárki más.Ennek ellenére aki hülye,de közben okoskodik,vagy erőszakosan kiáll egy vélemény,egy stílus mellett,azt egyszerűen nehezen viselem.Nekem is vannak hibáim,és éppen ezért mondom azt,hogy senkit sem lehet hibáztatni azért,ha amúgy csak annyi a baja,hogy figyelemhiányos.

2015. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én volt töritanárom szánalmasnak tartotta őket. :D
2016. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!