Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában bementem a wc-be,...

Iskolában bementem a wc-be, és bent volt egy gyerek, aki mikor benyitottam berohant az egyik fülkébe. Mi lehetett a baja?

Figyelt kérdés
Fiú wc, természetesen ő is meg én is fiú vagyok. Amikor benyitottam úgy láttam ott állt csak a wc-ben, majd a lehető leggyorsabban kb. bemenekült az egyik fülkébe és magára zárta. Mit gondolnátok erről?
2015. jan. 15. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak egyedül akart lenni, mert mondjuk rossz hírt kapott és azért szaladt be a fülkébe, mert mondjuk sírt szegény és nem akarta, hogy bárki is lássa.
2015. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ladylatex válasza:
33%
vagy epp egy csik spurit akart felszivni. sajnos manapsag a fiatalokra ez jellemzobb, mint a siras... de ha mondjuk megkerdzed volna tole h "haver, minden oke?" akkot kicsit elorebb lennel. nem mindegy h 14 vagy 17 eves, milyen arc, nem ismerjuk, lehet itt talalgatni, de ettol nem leszel okosabb
2015. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h nem szereti a piszoárt, ha van benn más is, én is utálom, amikor stírölik a tököm pisi közben, ezért szoktam sima wc-re menni, de valszeg egyedül vagyok ezzel, szóval ez nem valószínű. :D
2015. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!