Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan csináljam? (verekedés) :S

Hogyan csináljam? (verekedés) :S

Figyelt kérdés

Szóval a sztorim hosszú,de a lényege:

Megakar verni egy nálam jóval kisebb gyerek,de a korunk megegyezik,csak én vagyok a nagyobb.ő akar nekem jönni holnap(az utcán)és felakarok készülni.Már most is simán megverném,de érdekelne hogy ha nekem jön én meddig verhetem?xd Meddig számít önvédelemnek?Hogyan verjem meg ha nekem jön,úgyhogy fájjon neki,és békén hagyjon,de azért ne legyen sújjos az állapota,ne perelhessen be...stb?



2015. jan. 12. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sehogy. A mai világban bármiért beperelhetnek, inkább hagyd a fenébe...Pláne ha esetleg 8 napon túl gyógyuló sérülés okozol neki.
2015. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
asszem amíg fennál a támadó szándéka (szerintem amúgy csak ugat) de csak testre, fejre soha!
2015. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék, a végén te kerülnél intenzívre ... :D XD
2015. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Oké,ha ténylegesen megtámad akkor azt tervezem,hogy csak teljes erőből lábszárba rúgom,vagy megpofozom!:D

De elősször csak próbálok vele beszélni,és amíg nem támad addig én se!:P

2015. jan. 12. 17:42
 5/19 A kérdező kommentje:
ÉN?Kissebb nálam,lassúbb,ha látnád hogy néz ki!
2015. jan. 12. 17:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit, amíg ténylegesen meg nem üt, vagy meg nem próbálja. Utána egy jó nagy pofon. Ha annyival nagyobb vagy, elég lesz. Ráadásul ez inkább csak megalázó, mint veszélyes, hátha elmegy a kedve.
2015. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Meg sokkal gyengébb is!:D

Véleményem szerint megtudnám verni,mert már 1szer nekem jött,de akkor is megvertem!:DD Ahogy látszik nem tanul belőle!xd

2015. jan. 12. 17:45
 8/19 A kérdező kommentje:

oké!:)A szüleimmel már beszéltem hogy hogyan üssek ha megtámad,és anyum azt tanácsolta hogy ne üssek amíg ő sem.Utána ha megüt üssem nyugodtan,mert önvédelem ő támadott meg.:P

Apum meg ha támad üssek,szharjam le hogy hova de védjem meg magam!:D

2015. jan. 12. 17:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szorítsd a földhöz (fejénél fogva) és magyarázd el neki a dolgokat.Nem kell ide verés.De ha gondolod 1x-2x odakoccolhatod a betonhoz.De csak óvatosan.
2015. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

lány létedre szégyen a verekedés, nem hiszem el, hogy nem tudsz más úton hazamenni


miért teszel fel mindig ilyen bugyuta kérdéseket?

2015. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!