Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti amikor 9-be új osztályba...

Ti amikor 9-be új osztályba mentetek, hogy léptetek be? :D

Figyelt kérdés
..mármint, hogy köszöntetek e, hogy illeszkedtetek be meg ilyesmire vagyok kíváncsi

2015. jan. 16. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Berúgtam az ajtót és elüvöltöttem magam hogy Melyik itt a legkeményebb f*aszkalap?!
2015. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

Nem voltak túl szimpatikusak, eleve összeszokott osztálynak tűnt. De úgy voltam megadom mindenkinek az esélyt. Elég buták voltak.

Köszönésnél mindenki a kézfogással játszotta az agyát. Meg mondtam, hogy mi még kis sz@rosok vagyunk, a kézfogás pedig az üzletembereknek/komolyabb embereknek való. Ezzel nem lettem túl népszerű. Voltak fiúk akik még puszilkodtak is, de amikor leb*ziztam őket, 1 perc alatt egységesen kijelentették, hogy én vagyok a legnagyobb homokos... Szóval hülye egy hely a középiskola.

Beilleszkedni sem nagyon sikerült, mert nem húztam be fülem farkam és nem bírtam egész nap csak (de kizárólag csak) a sportról beszélni.

2015. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az aulában volt az évnyitó, így egyszerre ment fel a terembe mindenki. Persze szanaszét, mert akkor még nem tudtuk, hogy kik lesznek az osztálytársaink.

Így legelső nap nem nagyon köszöngetett senki. Az utána lévő napokban már terembelépéskor, hogy sziasztok.

Aztán szépen lassan kezdett mindenki haverkodni.


Én nem nagyon illeszkedek be sehova, így oda sem volt szándékom. Beszéltem szinte mindenkivel, de nem lettünk haverok.

2015. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az Balázs? akár te vagy akár nem, egy jó tanácsom van, ne úgy gyere be a rohadtszép kifestett termünkbe, hogy "Ki a legkeményebb fszklp?", mert nem hiszem hogy díjaznák a srácok. :D
2015. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A folyosóra érkeztem, a terem zárva volt. A legjobb szó talán az, hogy "szellemként". Ez a tulajdonságom máig tart. Egy kib*szott szellem vagyok, akit csak akkor vesznek észre, ha fél méterről köszönök az arcukba, akkor viszont megijednek. Ninjának kellett volna mennem.
2015. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A suliba jártam elsőtől, három osztálytársammal 9/0-ba mentünk. Rajtuk kívül senkit sem ismertem az elején. Nagyon sok jó embert ismertem meg és jó barátságok kötődtek, kettővel most egy albérletben lakom, és mindig átjönnek a régebbi osztálytársaink, nosztalgiázunk, a régi emlékeket emlegetjük nap mint nap. :) Sajnos nagyon gyorsan elmentek azok az évek. 20/F
2015. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lucia99 válasza:
50%
#5 sztem mi rokonok vagyunk xd
2015. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyilván beköszöntem hogy sziasztok és próbáltam egy jófejnek tűnő valaki mellé beülni. Egész jól összebarátkoztunk a nap végére, aztán ő végül egy másik osztályba került (félig infós félig alapos gimisek voltunk)


A klikkek nem alakultak ki olyan gyorsan, azonban a négy év alatt nagyon összebarátkoztunk. Az infósok és az alaposok között mindig volt egy kis ellentét, azonban alapvetően mindenki bírta a másikat. Szerintem gimibe köttetnek a legszorosabb barátságok. Sok gimis haverommal néha még ma is lejárogatok iszogatni, sztorizgatni, bulizni, pedig többszáz kilóméter választ el minket. :)


A lényeg hogy ne parázz. Minden jönni fog magától. Ne feledd, a többiek is pont ugyanolyan helyzetben lesznek mint te.


Egyébként ha úgy mész be ahogy az első válaszoló tanácsolta, akkor hamar sok új ismerősre és későbbi barátra lelhetsz, mert tuti hogy megnevettetnéd az egész osztályt. Azért figyelj oda, hogy lehetőleg ne legyen bent közben egy tanár sem :D

2015. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

# 2


Mekkora hülye vagy te jó ég :D A kézfogás nem az üzletemberek sportja.. A barátságos szándék jele, bemutatkozásnál és találkozásnál alap dolog, nem csoda hogy nem voltál népszerű hogy ezzel indítottál, utána meg leb..ziztál mindenkit. Jó nagy nyomi lehettél, gondolom rajtad röhögött az osztály négy évig.

2015. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

#9 Ja, lassan már az óvodába is ezt csinálják. Középiskola előtt is bőven elég volt egy "szia".

Csak azt b*ziztam le aki olyat is csinált. Teljesen őszinte ember voltam, magamat adtam.

Én röhögtem rajtuk. Szerencsére a suliból és más osztályból voltak értelmesebbek.

Te viszont vegyél csak fel más stílust félelemből ;)

2015. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!