Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utál szinte az...

Mit csináljak? Utál szinte az egész osztályom!

Figyelt kérdés
negyedikes vagyok..szoval már nincs sok hátra..de akkor se jó ez így. első évekbve még mkivel joba voltam meg szerettem oda járni.. de miota 2 éve szinte összenöttem egy bnömmel (joggal hivhatom már legjobb bnömnek) alig szeret minket valaki.. és a zöme nagyon nem. mert h mostmár csinosan öltözködök..és erre mindig be kell pofázni, meg magassarkuimat kritizálni. meg hogy én egy nagyképü k*rva vagyok. aki beképzelt is.. ez egyáltalán nem igaz. lehet külsöre változtam de belsőre nem. és aza durva h inkább a fiuk akik ez miatt már nem szeretnek, meg h ilyen-olyan p*csa vagyok aki a legbutább stb. egyik orán a fiuk elött ülök és már félek odmaenni mer vmi cuccomra ugyis beszolnak, jo mondták bnöim h sz*rjam le őket, meg h jol nézek ki ugyis meg stb..de engem zavar.h akikkel joba voltam már utálnak. és hátam mögött is állandoan kibeszélnek, tewljesen mind1 h én kedves vagyok-e velük vagy nem. meg h én mkivel lefekszek.. jham.
2010. nov. 3. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
pech
2010. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.értelmesebb válaszokat várok:)
2010. nov. 3. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Gyorsabban leperegne ez a sok sz*rság rólad ha kevésbé foglalkoznál vele. Sőt, az lenne a legjobb, ha nem foglalkoznál vele.
2010. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
szvsz kúrnunk kéne
2010. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!