Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem beleszerettem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem az osztálytársamba! Mit tegyek, hogy valahogy a tudtára adjam, anélkül, hogy leégnék az egész új osztályom előtt?

Figyelt kérdés
Most lettem 9-es és új osztálytársaim vannak. Sajnos elég nehezen hevertem ki az előző barátom elvesztését, és valahogy beleszerettem az egyik osztálytársamba. Illetve csak tetszik, mert akárhogy próbálom megismerni nem tudom. Van pár olyan lány is az osztályba, akiknek van barátja, de attól még össze vissza nyáladzanak és flörtölnek a fiúkkal, hogy jól pofára ejtsék őket( mert ugye van pasijuk) és a hátuk mögött jó kibeszéljék. Szóval folyton velük lóg, meg a legjobb barátjával. Néha rajta kapom, hogy néz, de mikor én is ránézek elfordítja a fejét és lekapja rólam a pillantását. Táborban volt pár eset: pl majdnem leestem valahonnan, és azt mondta cseréljek vele helyet, mert inkább ő esik le, mint én. Meg egy függőhídon elkapott a tériszony, és meg akarta fogni a kezem, hogy segítsen, de én csak a térképet adtam neki. Ez nagy hiba volt. És egyre csökkennek a jelek. Én pedig szeretném, NAGYON megismerni. Oda is mentem hozzá, e egy két szó után megakadt.Mit tegyek? (Bocsi a hosszú kérdésért. )

2012. szept. 17. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
majd kialakul, így apránként haladj, jól csinálod.
2012. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fő hogy legyél bátor és határozott!:)

Próbálj meg jeleket adni neki arrol h bejön neked:)

Pl mindig oda mesz hozza beszelgetni dicserd meg neha meg ilyenek vagy lehetnek komolyabbak is.

Ha értelmes a srác akkor észreveszi és ha akar is tőled valamit akkor kezdeményezni fog de figyelj arra higy biztosan észrevegye:) remelem segítettem :D

2012. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
húú, azt hiszem külön "Iskolai szerelem" almenüt kéne létrehozni itt a gy.k.-n :P
2012. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2012. szept. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!