Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért tehetek feljelentést? 16/L

Ezért tehetek feljelentést? 16/L

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy gimi első napjától kezdve van egy lány akivel rivalizálunk.Ő kezd mindig piszkálódni én csak vissza szólok neki.Tegnap megtudta,hogy én a saját nememhez vonzódom és ma elmondta mindenkinek aztán amikor vissza hallottam oda mentem hozzá és pofon vágtam.Ő pedig megtépett és többször is ököllel arcon vágott.Elkezdett vérezni az orrom és amikor felmentem az iskola orvoshoz azt mondta el is tört és felhívták anyáékat akik bevittek a kórházba.A barátnői látták csak az esetet és nyilván tagadják így nem akarják nekem elhinni mi történt valójában.Ha feljelentést teszek kirúgják azt a lányt?

2015. jan. 23. 16:32
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
tesi órán történt az öltözőben
2015. jan. 23. 16:33
 2/46 anonim ***** válasza:
42%

Nem hiszem, te kezdted a verekedést, kaptál pár öklöst, sajnos ez benne van. Nem pofozkodással meg feljelentgetéssel kell rendezni az ügyeket, hanem értelmesen megbeszélni.


Meg eleve ha nyíltan tudják sokan, hogy a saját nemedhez vonzódsz, akkor nyilván elterjed majd, ez így működik. Egyszer mindenki tudni fogja, mindegy hogy. Ha pedig titok volt pár ismerősödnél, akkor talán őket kéne számonkérni, hogy miért kellett csacsogni.

2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Egy ismerősömék hasonló sérülések miatt tettek feljelentést. Mondjuk náluk maga az igazgatóság kérte a szülőket, hogy jelentsék fel a gyereket, mert rengeteg vele a probléma...
2015. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
42%

Minek vágtad pofon? Te kezdted, ő csak védekezett.

Az már más kérdés, hogy ő volt az erősebb.

2015. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
48%
Te akarod feljelenteni őt?! Na ne nevettesd már ki magad. Max ö jelenthetne fel téged, hogy megtámadtad. Ő élt az önvédelemhez való jogával, az már kvára másodlagos hogy betörte az orrod. Az egyedüli ember aki ebbe a szituációba ráb*aszhat az te vagy.
2015. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
28%

Onnantól, hogy te ütöttél először, el vagy ásva.

Persze tantestületi szinten kérheted, hogy xy kapjon valami megrovást, de azt te is megfogod kapni, viszont így, hogy megvert -és azért szeretnéd feljelenteni- nincs az a bíróság (kis túlzással) ami emiatt esetleg elítélni, mivel NEM Ő KEZDTE, HANEM TE!

2015. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Az csak egy kis pofon volt amit tőlem kapott semmi baja nem lett tőle.Ő nem megütött hanem megvert.Ez nem önvédelem volt.Hogy beszéljek értelmesen vele,miután eltörte az orrom?
2015. jan. 23. 16:58
 8/46 anonim ***** válasza:
73%

De kicsi lány, tényleg nem érted?

Kezet emeltél rá, innentől -ahogy reagált- az már JOGOS önvédelem.

Vagy netán közölted vele, hogy "most egy kis pofont kapsz, és ennyi" persze, hogy nem.


Ha téged valaki pofon ütne, te sem sokat gondolkoznál azon, hogy várd-e a következőt, vagy üss.


Bár..te elképzelhető...

2015. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
24%
Tök mind egy, a lényeg az hogy ebbe a szituációba jogilag a lány felé billen a mérleg és nem felé. Szóval jobban tennél ha nem próbálnál nagyon ugrálni, mert simán te húzhatod a rövidebbet...
2015. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom hogy ő ütött először?Én hozzá sem értem?A rendőrség a lány barátnőinek hinne?Mert rajtam látszik hogy megvert rajta pedig nem hogy akár egy ujjal is hozzá értem volna.
2015. jan. 23. 17:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!