Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kis közvélemény kutatás,...

Egy kis közvélemény kutatás, iskolásoknak! Jártatok óvodában, vagy akár kisiskolás korotokban logopédiai foglalkozásra? Vagy fejlesztő foglalkozásra gyógypedagógushoz?

Figyelt kérdés

Az érdekelne jártatok-e ilyen foglalkozásra, és milyen emlékeitek vannak róla! Írjatok kort, és nemet is, légyszíves! Köszönöm! :)

(Aki nem járt, az is írhat, hogy "nem jártam", érdekel azoknak az aránya, akik jártak és akik nem :D)


2015. jan. 26. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Kisiskolásként (9 éves koromig) jártam logopédushoz, majd rájött az egyik hárpia tanár, aki minden nap feleltetett, hogy heti egyszer ezért nem tud megszégyeníteni és kivett onnan.

Egyébként imádtam oda járni, a logopédus néni nagyon kedves volt és kaptunk matricát, ha szorgalmasak voltunk.

2015. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jártam fejlesztő foglalkozásra, valami gyógytorna féleség volt azt hiszem. Óvodás voltam és jó emlékeim vannak róla, egy aranyos nő tartotta, meg mindenfélét játszottunk.
2015. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem jártam sem fejlesztőhöz, sem logopédushoz de gyógytornára igen, amit nagyon szerettem. Nagyon kedves nő tartotta az órát, kaptunk sok-sok dicséretet sokszor játszottunk és jó volt a társaság is :))

14/L.

2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én jártam logopédushoz, mert a c hangot selypítve adtam ki. Utáltam. De én mindig is utáltam bárki idegennel beszélni, megjegyzem.

21/l

2015. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én logopédushoz jártam, mert az r betűt nem tudtam kimondani. Nem járhattam túl sokáig, mert szinte egyáltalán nincsenek róla emlékeim. Most visszagondolva azt hiszem egy aranyos néni volt a logopédus :)
2015. jan. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ovis koromban logopédushoz. Nagyon élveztem, a füzetem, tele kacagó ötösökkel :) még mindig megvan.
2015. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én oviban jártam logopédushoz és fejlesztésre is.

A logopédiáról alig van emlékem, csak hogy sokat küzködtem míg sikerült kimondanom az r betűt.

A fejlesztést imádtam, emlékszem elsírtam magam mikor kijelentették, hogy már nem kell mennem :)

2015. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mitől szeretted annyira? :D miket csináltatok ott?
2015. febr. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!