Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bennem van a hiba, vagy az...

Bennem van a hiba, vagy az osztálytársaimban? Mi lehet az oka, hogy nem kedvelnek, és mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés

Csendes vagyok. A barátaimmal sokat beszélek, de nem szeretem a nagy társaságot. Ha órán beszélgetünk valami komolyabb témáról, nem szoktam hozzászólni, pedig mindig van gondolatom. Csak félek, hogy hülyeséget mondok. És ha mondjuk a tanár hirtelen és gyorsan kikéri a véleményem, úgy, hogy nem számítok rá, nem tudok mit válaszolni, mert lefagyok. Ezért talán úgy tűnhet, nincs is véleményem. Néhány osztálytársaimon azt látom, hogy lenéznek. Csak 1-2 barátnőm van. Nagyon szeretek olvasni, és ezt mindenki tudja. Szererek komoly témákról beszélgetni, de hülyéskedni is. Író akarok lenni. Nyitott vagyok új barátságok felé, de senki se akar barátkozni velem, a büszkeségem viszont nem engedi, hogy odamenjek egy összeszokott csoporthoz az osztályból, mert tudom, hogy nem bírnak, és nem akarok rájuk akaszkodni. Elég jó tanuló vagyok. Sosem ártottam senkinek az osztályból. Szerintetek mi a baj velem? Miért nem szeretnek? Unalmas vagyok? Mit tegyek? Vagy az is lehet, hogy esetleg azért nem bírnak, mert nem vagyok annyira szép? (Az alakom jó, de van 1-2 pattanásom, és nem valami szép az arcbőröm)

14/l



2015. jan. 27. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanebben a helyzetben vagyok. Az osztályom fele utál, van akivel nagyon jól el vagyok és olyan is van, amikor mindenkivel együtt hülyülök, de látszik rajtuk, mikor megszólalok, hogy "maradj már csendben". De nem tudom, lehet csak paranoiás vagyok. Én úgy vagyok vele, nem bírsz ok cső szia. Ne akarj megváltozni, azért, hogy mások szeressenek. :) 15/L
2015. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Szóval akkor ha valami komolyabb témáról beszélünk órán, és van véleményem, szerinttetek megszólaljak? Nem fognak hülyének nézni?

2015. jan. 27. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze mindenképpen beszélj órán. Az sokat fog segíteni, látják hogy mersz beszélni. :)
2015. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ezzel a viselkedéseddel csak egy álképet alakitasz ki magadrol amivel beis azonosítanak hogy ilyen meg olyan vagy mert ezt meg azt csinálod. Nyugodtan szolalj fel amikor csak akarsz vagy van véleményed. Semmi baj veled csak tulsagosan foglalkozol vele mit gondolnak rolad, ne érdekeljen csak az amit a szeretteid gondolnak meg a barátaid barátod. Nem az hogy nem szeretnek csak nem foglalkoznak veled mert minek megvan a saját problémájuk társaságuk stb. Unalmas? hát kinek mi az unalmas ezt ennyi leír databol nem tudom megmondani plane latatlanban internetes világ másik oldalárol. Az meg hogy van par pattanasod mindenkinek van ilyenkorban nem tehetsz róla más se, gének (1-2? na nevicceljünk, volt osztálytársam feje egy nagy ragya volt kb de boxolt jofej volt minden senki nem foglalkozott vele milyen feje van). Legyél boldog, vidám nyitott és viszontlátás
2015. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!