Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok az egyetlen lány az...

Én vagyok az egyetlen lány az osztályban aki nem sminkeli magát. Ciki? 14/L

Figyelt kérdés
Az osztályban lányok összesen 6-an vagyunk és rajtam kívül mindegyik lány erősen sminkeli magát. Pláne az egyik barátnőm aki teljesen feketére festi a szemeit. A gond az, hogy irántuk érdeklődnek a fiúk, őket mindig "leszépezik" velem ellentétben. Barátnőm pl. még úszásra is kikeni magát és mindig kérdezgeti a medencében, hogy "nem kenődött el a sminkem?". Szóval én utálok mindenféle sminket, de azért van, hogy néha-néha kihúzom a szemem de azt is csak azért, hogy ne lógjak ki a sorból.

2014. dec. 7. 11:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szép alakom van és barátkozó típus vagyok. Ha ez számít...
2014. dec. 7. 11:09
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt, jól teszed!

29/F

2014. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bognarevelin válasza:
Egyáltalán nem ciki!!! Én 16 éves vagyok és még mindig nem sminkelem magam! Szép a természetesség, hisz én is csak nagyon ritkán húzom ki a szemem. Így is van párom, rengeteg barátom és nagyon sok srác/férfi akinek bejövök, pedig nem vagyok egy modell kinézetű. Úgy hogy semmi baj nincs ezzel, csak várj egy kicsit!!!
2014. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. dec. 7. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha szép vagy smink nélkül, akkor ne is változtass ezen:) De vannak, akik hozzám hasonlóan elég előnytelen tulajdonságokkal rendelkeznek az arcukat illetően, a smink pedig önbizalmat ad, elfedi a hibákat, változtat.

Biztos te is észrevetted, hogy mikor az amúgy kifestős lányok az eredeti fejükkel libbennek be a terembe, hirtelen minta szellemet láttál volna, úgy néznek ki :D Viszont egy természetes arcot néha-néha kifejezetten fel lehet dobni pár dologgal. Szóval szerintem jól csinálod:)

2014. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább az a ciki ha te is elkezded hogy ne lógj ki a sorból. ha elég biztos vagy önmagadban akkor másoknek kel lelfogadniuk hogy nem vagy olyan mint ők. aki erre képtelen, az úgyis otoba ember és nem érdmes foglalkozni vele. ha meg midnen lány utálni fog, barátkozz fúkkal vagy iskolán kívül.
2014. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rájuk nézve ciki. Örülj neki, hogy a te bőröd nem lesz olyan húszéves korodra, mint egy érett múmiáé. Hidd el, a komoly férfiak nem szeretik, ha fürdés után másvalaki áll velük szemben, miután eltűnt a félméteres vakolat. A barátnődnek is csak egyszer kell sminkben kifeküdnie napozni, beleég a bőrébe a festék, és egy életre megtanulja, hogy mennyire buta.
2014. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de én egyetemen kezdtem el magam sminkelni, előtte nem! Ott sem erősen, csak hogy legyen rajtam valami. Most befejeztem az egyetemet, és leszoktam a sminkről... :D Néha ha valami különlegesebb helyre megyek, akkor szintén alap van rajtam, semmi extra, de munkába se sminkelem magam.

24/L

2014. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Smink?! 14 évesen?!

Én még senkit se láttam, hogy ennyi idősen sminkelné magát, de felveszem a jegyzőkönyvbe.

(Lásd: nevem ;-))

2015. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne mások miatt akarj sminkelni mert az kicsit cikike,magad miatt mert tetszik és jol is áll,szempilla spiral es szinezett ajakbalzsam,vagy szajfeny ha ez tetszik hasznald ez nagyon visszagogott,en is csak magam miatt sminkelek mert tetszik es van hozza kedvem.
2020. jún. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!