Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket is zaklattak az...

Titeket is zaklattak az osztálytársaitok középiskolában?

Figyelt kérdés
És ha igen,miért?Kiközösítetek?
2015. febr. 10. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
nálam csak 9.-ben próbálkoztak később békénhagytak
2015. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sohasrm.
2015. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első,hogy szerelted le őket?
2015. febr. 10. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában a tanárok :D

Általánosban meg egyetemen kiközösítettek, zaklattak. Kerestem másik sulit. Ott "érdekes módon" nem volt ilyen probléma.

De fontos, hogy ne maradj sokáig ilyen helyen vagy ebben a státuszban. Nem tesz jót az ember önbecsülésének. Pedig lehet, hogy nincs is veled probléma (én pl jobban tanultam az ottani átlagnál, ezért nem fogadtak be, egyetemen meg bátrabb :D).

2015. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

nálunk próbálkoztak, de gyorsan vége lett :D

az osztály bizonyos felét basztatták is tovább, mert ők hagyták...

2015. febr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kik ők?Akik "basztattak"??És miért?A "menő" gyerekek?
2015. febr. 10. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

bukottak meg a nagyképűek...


nálunk ilyen csoportok voltak:

- bukott nagyképű kötözködős banda

- akik becsicskultak nekik és még gyökerek is voltak

- akik normálisak voltak, de nem védték meg magukat

- akik nem hagyták, hogy baxtassák őket (rólunk elég gyorsan le is szálltak)


volt egy matek óra amikor dobálóztak

1x eltalálták a táskám valami kenyérrel akkor felálltam kiabálva, hogy melyik volt az, egyik sem mert megmukkanni...


aztán volt egy óra amikor egy öklömnyi alufóliával fejbe dobták az egyik normális srácot (mindig visszaadták nekik, mert féltek tőlük), én elkértem, odamentem a kukához és kidobtam, odajött az egyik nagydarab megfogta a nyakam, hogy "most kiveszed", a pofájába röhögtem, hogy én biztosan nem


volt egy óra amikor az egyiknek lelöktem véletlen a számológépét vagy valamit aztán odajött másik órán lelökte a cuccom, felálltam és elkezdtem vele kiabálni, hogy mi az anyját csinál...


angol tankönyvosztásnál összeszólalkoztam ezzel a gyerekkel megint, aztán felment a terembe és hazament mert "rosszul van"...


meg volt még 1 verekedésem is később...azzal akivel az alufóliás dolog történt


szóval próbálkoztak nálam, mert látták, hogy én nem török meg, nem is sikerült megtörniük...viszont elég sokakat megtörtek, voltunk 3-4-en akik nem hagytuk magunk a 30-ból...pontosabban 25-ből kb, ők 5-6-an voltak...


de szerintem aki hagyja magát és nem áll ki az meg is érdemli...én 60 kiló vagyok, nem vagyok kigyúrva meg semmi extra, utálom az erőszakot, de ha szükséges akkor szükséges...nem fogok meghátrálni, mert éppen egy 120 kilós fax belém köt...lehet megver de akkor is odaállok és nem futok el...az a baj ha meghátrálsz akkor nem hagyják abba folytatják, de ha mindig kiállsz akkor egy idő után látják, hogy nem tudnak megtörni...nálunk mindenkit elég sokat csesztettek, engem az első matekórás dolog után nem nagyon...néha be-be próbálkoztak, de ha mennyiséget nézzük jóval kevesebbet kaptam mint a többiek...ha jó a közösség és összefog akkor simán el lehetne bánni ezekkel...csak ugye félnek tőlük nagyrészt...

2015. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
kérdező: szerencsére volt egy nálam nyomibb gyerek és inkább őt csesztették :D
2015. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyébként sem vagyok az a csendes, visszahúzódó típus akit baxtatni szoktak, másrészt ha valaki próbálkozni merne ilyesmivel kapna egy büdös nagy pofont :D

De egyébként elég normális osztályom van, senkit sem piszkálnak.

2015. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!