Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha fiú vagyok és...

Mit tegyek, ha fiú vagyok és egy lány piszkál?

Figyelt kérdés
Elég régóta piszkál.Már nagyon ideges vagyok miatta.Beszóltam neki,hogy egy k***va.Erre ő nekem jött.Ilyenkor mit lehet csinálni?EGy lányt nem üthetek meg.Ő büntetlenül megpofozhat engem,de én nem üthetek vissza.Ée lejárat engem mindenki elött.

2015. febr. 11. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kezd el neki mondogatni (lehetőleg minél több ember előtt), hogy biztos azért piszkál, mert tetszel neki, és a piszkálás helyett inkább hívjon el randira. ezután vagy abbahagyja, vagy tényleg elhív valahova.
2015. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Aha, szóval azzal kezdődött, hogy ő visszaütött...És minek szóltál be neki, hogy qrva?
2015. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ő ütött vissza.Már két éve,amióta az osztálytársam ő szólogat be nekem állandóan,hogy milyen szerencsétlen vagyok.Elegem van már belőle.És azért,mert egy büdös k*va.
2015. febr. 11. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem, közben rájöttem, hogy efelett elsiklott a figyelmem. Szóval a csaj enyhén zakkant.

Ütni nem szép, de mindennek megvan a határa. Ha odajön, hogy felpofozzon, én pl biztos pofán köpném, és megmondanám neki, ha közel jön, kaphat még.

2015. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Tűzd farokra:D
2015. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"biztos azért piszkál, mert tetszel neki,"

- nekem is ez volt az első megérzésem. Kezd így: azért piszkálsz, mert tetszem, ugye? figyeld a reakcióját - vissza fog venni magából garantált!

2015. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy lefeküdnél-e velem
2015. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!