Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor elhitte nekem a tanár?

Most akkor elhitte nekem a tanár?

Figyelt kérdés
Nemrég,pár perccel írtunk dogát infóból.Én megtanultam az egészet teljesen (mind az 5 oldalt),de nem emlékeztem teljesen az egyik szabályra,ezért amikor a tanár hátrament belekukucskáltam a füzetembe,de pont akkor mögöttem volt és elvette a dogám.Azt mondtam,hogy nem puskáztam(mivel csak belenéztem,csak akartam),a tanár meg azt,hogy de igen.Kicsit beparáztam,mivel 15 év alatt eddig csak 1-szer puskáztam,2.ban.De akkor is csak azért,hogy ne okozzak csalódást a tanáromnak.(nem tudtam mi a főnév és a köznév)Amíg a többiek dolgoztak én oda mentem a tanárhoz és azt mondtam neki,hogy felelhetek neki most rögtön,ha akarja,ha nem bízik bennem.Az egész leckéből.Ő azt mondta:fogok is....Óra végén megkértem,hogy feleltessem,ő ellenezte és azt mondta,hogy az előző dolgozatom 4-es lett.Bevallottam neki,hogy csak 1-szer pislantottam bele a füzetbe és azt hiszem elhitte nekem.Azt is mondta,hogy következő órán felelek,amibe beleegyeztem.De én megmondtam neki,hogy akkor 1 hetet ad nekem megtanulni,mivel én puskáztam???Érti tanár úr,hogy mire gondolok.Én megtanultam az egészet,most akarom elmondani,hogy bizonyítsak.Szerintetek most mit gondolt ez a tanár?Többet nem próbálok meg puskázni!!

2014. nov. 5. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért adott 1 hetet , mert addigra az osztály elfelejti. Nem akar feleltetni, mert sztem elhitte neked hogy csak 1 szer néztél bele vagy nem is puskáztál, de mivel lebuktatott nem mondhatta az osztály előtt, hogy okés kisfiam, ez nem gond. Így felhizta nevelő célzattal h feleltet, de nem akar. Persze mivel cidrizted h felelni akrsz, lehet nem tud majd mást tenni hogy védje a tekintélyét mint lefeleltet az osztály előtt, h ne csináljon segget a szájából. Amikor lebuktál semmit nem kelltt volna mondanod. Ráhagyni. Ő is rád hagyta volna. :)
2014. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Már megbántam,amit tettem.Remélem megnyerem a bizalmát.:\
2014. nov. 5. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látott már ilyet. Azzal nyered vissza a bizalmát, ha többet tényleg nem puskázol. Ne legyen már ilyen megfelelési kényszered, még sok van hátra! :) Nem biztos, hogy fog feltetni, neki az is elég, ha ezen kattogsz egy hétig.
2014. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Tudod elég stresszes vagyok.Már most a javításokon gondolkozom és aggódom,hogy nem lesz elég idő kijavítani a jegyeimet.Év végén 4,35 voltam és most kb.4,50 szeretnék lenni.Tegnap is letörtem,mert kettest kaptam föciből,pedig előtte meg ötösöm volt...azt a tanárt is megkérdeztem,hogy hogy javíthatnék.
2014. nov. 5. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon gáz ez a megfelelési kényszer. Nem kell minden ember kedvében járni. Te elhiszel mindig mindenkinek amit mond? Nem. Hidd el, neked sem hiszi el mindenki hiába mondasz mindig igazat. Nem kell törődni ezzel.
2014. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem.Igazából tényleg naiv vagyok....
2014. nov. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!