Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Haragszik rám ez a tanár?

Haragszik rám ez a tanár?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolog, de a kedvenc tanáromról van szó, s kíváncsi vagyok a véleményetekre, de akik nem tudnak normálisan válaszolni azok inkább ne írjanak! Köszönöm előre is! Na szóval, én egy csendes, bátortalan lány vagyok, aki nem nagyon szeret a tanárokkal veszekedni, beszélni az órájukon... Ja! Én 8.-os vagyok! S van egy magyar tanárom ( ő a kedvenc tanárom) és nyelvtant tanít. Szoktam jelentkezni meseíró versenyekre, s olyankor ő szokott benevezni engem. Odaadtam neki egy mesét, persze amit én írtam, hogy olvassa el, s mivel ő nem mondott semmit sem, ezért megkértem a barátnőmet, hogy kérdezze meg hogy milyen a mesém. A tanárnő azt mondta hogy nagyon jó s hogy nagyon tetszik neki, de nem ez a lényeg. Ha a mesével kapcsolatba akarok kérdést feltenni, akkor a barátnőmet kérem meg, hogy kérdezze meg, de persze úgy hogy én is ott vagyok. Ez kb. egy hete tart. S csütörtök óta a tanárnő nem szól hozzám, nem néz rám, ha jelentkezek órán akkor sem szólít, de attól jó jegyeket ad, meg ha kihív felelni akkor is segít nekem. Szerintetek haragszik rám, amiért nem merem tőle megkérdezni, hanem inkább a barátnőm kérdezi meg helyettem?
2015. febr. 16. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy dolog:

Mivel ebben az évben ballagok, ezért a kedvenc tanáromnak írni szeretnék egy mesét, Szeretném neki összegyűjteni az eddigi meséimet ( azokat amikkel nyertem és azokat is amikkel nem) és még szeretnék írni neki egy mesét, hogy emlékezzen rám! ( Ja, és ő terhes) de nem tudom hogy milyen legyen az! Adnátok tippeket? pl.: szavakat, mondatokat (valamilyen jó állatos mesét szeretnék írni), csak nem jut eszembe semmi jó sem.

2015. febr. 16. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:

És ez hogy jött ide hogy a tanárnőd terhes:D?

Egyébként miért haragudna?

2015. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"nem szól hozzám, nem néz rám,"

biztos vonzódik hozzád

2015. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. lány vagyok! :P
2015. febr. 16. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:
az nem jelent semmit:D mai gerenáció már ilyen-olyan :)
2015. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a tanár az terhes, és van barátja is! :) 100% hogy nem!
2015. febr. 16. 18:44
 7/10 anonim válasza:
Mi volt a mesében?
2015. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy csacsiról szólt, de azt mobdta h nagyob tetszik neki. És most hozzám szól, ha jelentkezek akkor szólít...
2015. febr. 17. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezért mért haragudna rád
2015. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írjál neki Kisherceg mesét:) [link]
2015. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!