Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy reagáltak a suliban,...

Hogy reagáltak a suliban, amikor elárúltad a nemi orientációdat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 00:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Két,hozzám közelálló barátnőmnek mondtam el,meg 3 tanáromnak.

Az egyik barátnőm azt mondta,hogy elfogad,a másik meg csak annyit kérdezett,hogy "És?".Utóbbi barátnőmtől féltem,hogy vajon elfogad-e,és végül ő volt az,akinek ez az egész természetes volt.

AZ egyik tanárom nem tudott vele mit kezdeni,a másik kettő elfogadott.

2015. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én iskolában 3 osztálytársamnak mondtam, el. Az egyik csak felnevetett, majd gúnyolódva, de kedvesen annyit mondott "Én mindig is tudtam"... a másik kettő először nem hitte el, aztán még mindig nem hitték el, majd végül se hitték el, de már hálisten felocsudták és elhiszik :D


Ami egy vicces Coming Out volt, egyik haverom aki tudta, közölte, hogy fogad velem x forintba, hogy nem merek itt a haverjaim előtt coming out-olni. Mondtam, jó egy ezresért megteszem... Megtettem, mindenki jól fogadta onnan is és meg is kaptam az ezresem. (És a poén, hogy közölte a haverom, hogy ő neki ez egy tízest is megért volna, dehát ha én beérem 1 ezressel neki az csak jó :D)

2015. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak a legjobb barátom tudta, aki hónapokig nem állt szóba velem, nagyon nehezen dolgozta fel. Nem árulta el senkinek, viszont utolsó előtti évben lebuktunk az akkori barátommal, aki évfolyamtársam volt, (csak egy rövid csók volt, amikor azt hittük egyedül vagyunk) egy rosszakaró osztálytárs meglátta, elhíresztelte, év végéig kb. pokol volt az életünk. Aztán nyár végén tragédia történt a családomban, először valószínűleg sajnálatból nem bántottak a suliban, aztán valahogy később sem a fennmaradó évben.
2015. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fel se fogták szerintem, részegek voltak. :(
2015. szept. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!