Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti milyen ajándékot adnátok a...

Ti milyen ajándékot adnátok a kedvenc tanárotoknak ballagásra?

Figyelt kérdés
Ő nem az osztályfőnököm, hanem a kedvenc tanáeom. Ebben az évben ballagok, s szeretnék neki valamilyen emlékezetes ajándékot adni, hogy ne felejtsen el engem sose. Faluban lakok, s nem szeretném hogy túl drága ajándék legyen, de azért nagyon olcsót sem akarok. Ja, és nem rendelhetek semmit sem netről. Ti mit adnátok neki, amire ha ránéz, emlékezni fog rám.
2015. febr. 19. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Bekeretezett képet az osztályról (vagy magamról xD), nem túl giccses, minimum dizájn dísztárgyat, írnék egy verset és bekereteztetném... cserepes virágot, jóféle csokit, egy üveg bort, likőrt... satöbbi
2015. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és valamilyen szobrot, vagy ajándéktárgyat?
2015. febr. 19. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, az is benne volt a felsorolásban, de nem biztos hogy arról te jutsz majd róla eszébe ha csak nem faragod bele a neved.

Így meggondolva inkább adj neki valami jó könyvet, verseskötetet, regényt, és írd bele az első lapjára, hogy szeretettel XY tanítványától, kedves tanárúr/tanárnő, biggyeszd hozzá hogy melyik osztály, meg a dátum és kész.

2015. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam az egyik kislánytól egy kis horgolt angyalkát. Fel is akasztottam az akkori kocsim belső visszapillantójára. Ma már anyám használja a kocsim, de ha beülök, és ránézek az angyalkára, mindig a kislány jut az eszembe, és szeretettel gondolok rá, pedig azóta eltelt 10 év. :)
2015. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi vegyél neki egy kulacsot! :D
2015. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nyakláncot,amibe a te képed van benne-vagy az egész osztályé,és azt mindig hordani fogja
2015. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nő a tanár. ha könyvet vennék akkor milyen legyen?Ha számít, akkor terhes. Szerintetek milyen legyen a könyv? Vagy a horgoláson kívül valamilyen más kézi tárgy?
2015. febr. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!