Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet egy tanár ennyire...

Lehet egy tanár ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

Az ofinkról van szó korábban már tanított mindket én nagyon utálom mert kétszínű és folyton lekezel és beszologat mert csendes vagyok régebben nem csinálta olyan gyakorian mint most legutóbb azt mondta a hátam mögött osztálytársam anyának hogy alattomos vagyok és nem nyílvánuluk meg stb... közben vele meg nem lehet beszélgetni normálisan mert felemeli a hangját és úgy tesz mintha neki lenne csak igaza teljesen kifordítja a szavainkat.



A lényeg hogy mindannyian megutáltuk tudjuk miért főleg én... 51 éves nő férje nincs senkije egyedül él egy nagy házban... és olyan hülyeségekel traktál bennünket hogy az egész óra elmegy miatta ha meg tanít azt meg teljességel érthetetlen nem lehet felfogni, a tanári karban is utálják páran....



Nagyon nem komál engem ezt nagyon is érezteti velem...



2015. febr. 20. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy beteg embernek nem kellene tanítania, legyen szellemileg, fizikailag, vagy akár lelkileg beteg.


Sajnos vannak ilyen, sőt még ennél sokkal rosszabb tanárok is, olyanok is, akik az életedet is megnehezíthetik, vagy akár tönkre is tehetik bizonyos szinten.

2015. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kielégületlen, ezért meg van zavarodva.
2015. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet azért csesztet engem mert nem tud ki ismerni, nem tudja a gyengéimet stb...


Ennek ellenére nagyon kavarja a xar a hátunk mögött az egyik idegbeteg tanárt ránk is úszította csak rábaxot mert megbeszéltük vele hogy mi a hézag...



meg órán kódolt megjegyzéssket tesz rám nézve

-> akinek nincs saját véleménye a dolgokról az nem ember, a semmi egy jelentéktelen lény, a társadalmi söpredéke...



Meg megkérdi hogy nekem az jött-e ki ami a táblán van? erre én elakadtam nem tudtam hol járok ... erre rám ordít hogy szolaljak már meg és a többi...


hétfőn már allig várom a dagadt pofáját...

biztos be fog szólni valamit...



de arról nem vesz tudomást hogy miért lesz csendes valki.... csak támadja mint a többi

2015. febr. 20. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Apéniás fap*csa.
2015. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
remélem nem magyart tanít
2015. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Laboratóriumi ismerteket tanít de jövőre sajnos ő fogja a Laboratóriumi gyakorlatott tartani.... és már ismerem... konkrétan alul osztályozza az embert és mindent megtesz hogy 3-as nál jobb ne legyek
2015. febr. 21. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!