Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesitanar nem hajlando...

A tesitanar nem hajlando elfogadni a szuloi igazolast. Jogos? Egyaltalan normalis ez az ember?

Figyelt kérdés

Eleg gyoker tesitanart kaptunk iden. Tegnap volt szuloi igazolasom, annyi volt rajta, hogy "Tisztelt Tanar ur, kerem xy felmenteset a mai tornaora alol." Plusz az alairas. Megkerdezte a tanar, hogy miert. Mondtam, hogy elestem elozo nap es szerintem megzuzodott a kezem. Azt mondta, hogy ilyen nincs, alljak be tesizni. Mondtam, hogy csizmaba, farmerba nem fogol es beirt egy egyest es utana egesz oran fel-felcsattant, hogy a szulo csak kerheti, hogy a gyerekez felmentsek, de o donti el, hogy engedelyezi-e.

Megjegyzem, ha megvan es akkor ir valakinek a szuloje igazolast, arra is hisztizik, mondvan az olimpilonok se hagyjak ki az olimpiat ha menstrualnak,

Ev elejen az o tesiorajan megnyult a szalagom es ket hetre az orvos irt felmentest es amiatt is piszkalt, hogy attol meg oltozzek at mert fekvozni meg felulest csinalni tudok. Orvosi igazolasra...

Ja, utoljara januar elejen voltam felmentve, eu. okokra hivatkozva tehat az se lehet a baja, hogy tul gyakran ir anya felmentest.


2015. febr. 21. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Havonta kapsz felmentést.

A való életben sem fogsz havi 5 napra felmentést kapni a munka alól, ha menstruálsz, úgyhogy ilyen téren igaza van.

2015. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó első,a munkának ehhez semmi köze, totál más pl. egy irodában ülni és ESETLEG relaxálva dolgozgatni egy órát, míg chat a fájdalomcsillapító, mint aktív testmozgást végezni. Mondjuk havonta tényleg gáz igazolást iratni, de én biztos elmondanám otthon, hogyha anyukád rábólintm hogy kihagyd az aznapi testnevelés órát, mert megsérültél, a tanárnak azt nincs joga felülbírálni. Harmdarészt egy iskolás lányról beszélünk és nem olimpikonról, egy szaros készségtantárgyat olyan véresen képesek venni, hoyg az valami nevetséges.
2015. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Nincs előírva, hogy a nők csak ülőmunkákat végezhetnek. Nyilván egy nő sem szeret menstruálni, de azért, mert megvan, az nem jelent kibúvót a testmozgás alól.
2015. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ja, csak ha épp majd összesz*rod magad a görcsöltől vagy egy köhögés után fél liter vér dől ki belőled, akkor a hátad közepére nem kívánod a testnevelés órát.
2015. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Azért vannak a gyógyszerek, hogyha görcsölsz, akkor jobb legyen. Vagy kibírod.

Nekem is olyan tanárom volt, hogy kosárméret alapján osztályozott, ráadásul még b**nkó is volt, menstruációkor a hátam közepére nem kívántam, mégsem nyavalyogtam sosem, hogy jaaaj, megvan, nemtesizek. Ez van, el kell fogadni, hogy nőnek születtünk és ez ezzel jár.

Később sem fogsz felmentést kapni semmi alól azért, mert menstruálsz.

2015. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem mondott azzal semmilyen kifogásolnivalót, hogy egy papírra firkantott mondat miatt nem fog felmenteni a tanóra alól. Egy elesés nem jelent semmit. Ha valami komoly baja van a kezednek, orvosi igazolást kell kérned, különben kiröhögnélek én is, hogy ilyen gyenge kifogásod van. Valóban nem köteles elfogadni a szülői igazolásodat, a te problémádra én sem adnék felmentést.
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!