Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Harmadéves vok, és meguntam...

Harmadéves vok, és meguntam az egytemet, és már úgy érzem talán mégsem ezzel akarok foglalkozni, de más ötletem se nagyon van. Szerintetek ez csak valami átmeneti érzés, vagy érdemes körülnézni más téren is?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lehúztál ott enny iidőt, be kéne fejezni, ne menjen már kárba, közben találd ki, hova tovább.
2015. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

már késő, egytem nélkül tán állásod sem lesz fizud meg végképp nem. ez már amikor sulit választottál eldőlt, ezzel kell foglalkoznod ! eza sorsos kész. minnél előbb megbékélsz ezzel annál jobb lesz


Ugyanis munkanélküliség van igen keményen. Milyen suliba jársz?

2015. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is végzős vagyok és már eléggé unom az egészet, de semmiképp se hagynám abba. Diplomázz le, nem is biztos, hogy a szakmádban fogsz dolgozni.
2015. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Feltétlenül fejezd be az egyetemet, egy diploma ma már alap az álláskeresésnél. Utána, vagy ha van energiád, mellette nézhetsz képzést a Téged jobban érdeklő területen is.
2015. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3 év után azért már ott maradnék abban a suliban és lediplomáznék becsületesen. Akkor legalább már van egy papír a kezedben és elkezdhetsz körülnézni, hogy ennek a fényében milyen lehetőségeid vannak.
2015. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már másodikban is untam, de szerintem már befejezem, veszteni nem vesztek sokat vele.
2015. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is meguntam az egyetemet, meg elment a kedvem az egésztől, jól el is húzódott az 5 éves képzésem, de mellette dolgoztam, ismeretségekre tettem szert, fejlesztettem a tudásom 1-2 irányban.


Körülnézni mindenképp érdemes, de amíg nincs B terv, nem érdemes abbahagyni, mert akkor lesz egy érettségid és semmi más. Meg ennyi beleölt év után már megéri végigcsinálni, és akkor lesz diplomád, tudásod amit nem vesznek el tőled.

2015. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be az egyetemet, de eközben nagyon célirányosan kezd el keresni, hogy miben van tehetséged, mihez volna kedved, milyen más szakon folytathatnád.

Egy diplomával a zsebedben a második egyetem már sokkal könnyebb lesz szaktól függetlenül és később rá fogsz jönni, hogy az első sem volt kidobott idő.

2015. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül... olyan nehéz összeszedni magam. pedig csak azt kéne. hogy koncentráljak, és próbáljam meglátni ebben is azt, amiért kezdetben jöttem. talán a sok vizsgaidőszak, igazságtalanság, tanárok, stb, amik a hátam mögött vannak, azok akasztottak így ki. Egyébként tanító szakos vagyok...és félelmetesnek tűnnek a gyerekek. Jó ez hülyén hangzik, de úgy kell érteni, hogy hihetetlenül flegmák, és nem érdekli őket semmi :( elszomorító... mi van, ha soha nem fog sikerülni érdeklődést kiváltani belőlük? :/
2015. febr. 23. 23:50
 10/11 anonim válasza:
Kedves Kérdező? Azóta hogy alakultak a dolgaid? Befejezted az egyetemet? Hol helyezkedtél el?
2018. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!