Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes iskolát váltani?

Érdemes iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Művészeti suliba járok. Vannak barátnőim de csak 2-höz kötődnék.

9-s vagyok és már az első hónapban kóstolgattak.

Az a baj hogy félénk és egy kicsit csendes vagyok(de iskolán kívül van akivel fél-1-2 órát tudok beszélni) már próbáltam kiállni magamért nem túl határozottan (max kiabálva) és úgy csendbe maradtak 1 hét utáán megint kezdték és előtte jópofiztak ÉS SZINTE CIKLUSOSAN CSINÁLJÁK azt is próbáltam hogy nem foglalkozok velük (de az inkább nem szólok vissza volt) azt ne mondjátok hogy verjem meg mert nagyon vékony és gyenge vagyok

ja és ha laza vagyok és látszik a jókedv akkor beszólogatnak valamivel ami nem esik jól

általánosba is piszkáltak és olyan 5dik osztály körül visszaszóltam keményen és próbáltam verekedni és hát én jöttem ki rosszul merrt vesztettem utána nagyon félénk lettem (minél jobban kiakartm lépni ebből a szerepből annál nagyobbat estem) 6dikba elvették a barátnőmet csak 8dikba lettünk újra barátnők ja és annyira félénk voltam hogy nem beszéltem senkivel mert ha me is szólaltam beszóltak

15l


2015. febr. 24. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
ne fuss a probléma elől... xard le őket, ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak, vedd őket levegőnek.
2015. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lehet a probléma, hogy önbizalomhiányos vagy.

Van az iskoládban pszichologus?

Ő sokat tudna rajtad segíteni.

2015. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van pszihológus
2015. febr. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!