Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 8. osztályos vagyok és nem...

8. osztályos vagyok és nem tartom normálisnak társaim viselkedését. Van valaki rajtam kívül aki ilyet felfedezett?

Figyelt kérdés
A kortársaim nagyjából feléről tudom h min. egy csókja volt már azonos nemű társaival. Ezen kívül tele van k**vákkal az egész városom. Talán furcsa ezt mondani 14 évesen, de ez az igazság szinte hanyat fekve várják a fiúkat. A fiú osztálytársaim büszkén mutogatják h a fiú barátaik intim testrészeikr vannak fotóik...a lányok felelsz vagy mersz keretei kozt meztelenül egymásra fekszenek...
2015. febr. 24. 20:23
1 2
 1/13 Horus magnus est ***** válasza:
Érdekes helyen lakhatsz :) Nekem ilyen problémám nincs.
2015. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Szívesen cserélnék veled :D
2015. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, kezd elkorcsosulni a társadalom, sőt már el is korcsosult. Én már meg sem lepődöm az alattam lévő korosztályokon, csak szörnyülködni tudok. Ha belegondolok, hogy ezek egyszer átveszik a helyünk... pedig én sem vagyok vén róka. 20/F
2015. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Jó kis helyen lakhatsz!
2015. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Azigen... Én sem vagyok öreg (25 év), de nálunk a gimiben sem mentek ezek. "Menő" lett a divatleszbiség/divatbuzulás, de mit vár az ember olyanoktól, akik Való világot meg Éjjel-nappal Pestet néznek? Hányinger...
2015. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

3/5.

Mindig lesznek értelmes emberek..reméljük..

2015. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Melyik városban laksz? Gondolom budapesti vagy..... igen, kezd elkorcsosulni a mai fiatalság, de én tapasztaltam durvábbakat is:)
2015. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Az ókori görögöknél is divat volt a homoszexualitás, meg igazából elég sok helyen, csak mostanában tekintjük ezt akkora bűnnek. Júlia is 14 évesen feküdt le Rómeóval, másokat ennyi idősen férjhez adnak. Hagyjuk már ezt a mai társadalom dumát.

Definiáld légyszíves a normális szót. Nem lehet. Nem mindegy az neked, hogy mit csinálnak az osztálytársaid, amíg nem ártanak vele senkinek, és jól érzik magukat?

2015. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
De hagyjuk az ÓKORI GÖRÖGÖKET meg a többit, benne van hogy ókori, azóta már fejlődhetett volna annyit a társadalom, hogy tudja mi az ami már túlmegy egy bizonyos határon... A homoszekszuális beállítottságot meg nem fogom tudni elfogadni akárhogy érvelnek mellette, hogy miért? Hogy csak egy elég nyomós érvet hozzak fel: FAJFENNTARTÁS Bár ilyeneket látva/hallva felmerül, hogy jobb lenne ha a mi fajunk nem maradna fenn.
2015. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fajfenntartas? Amikor 2-3 milliarddal tobben vagyunk a kelletenel? A sajat fajunkat fojtjuk meg lassan... Ha egy faj tulszaporodik, kihal. Ilyen szempontbol pont hogy jo az, hogy leteznek homoszexualisok, illetve egyre tobb az olyan no, aki egyaltalan nem akar gyereket szulni. Igy ezek az emberek nem fognak utodokat potyogtatni. A leszbikus nok meg megoldhatjak lombikkal, de a meleg ferfiak maximum orokbe fogadnak egy mar megszuletett gyereket.
2015. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!