Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhat? Nem értem a...

Mit akarhat? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés
Van egy férfi a lépcsőházunkban, aki idősebb mint én. Néha nem is köszön, néha meg benyög egy-egy félmondatot, és mosolyog hozzá. Mit akarhat? (Én persze nő vagyok)
2014. dec. 24. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből el sem gondolkodnék rajta. Szomszédviszony.
2014. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Köszön, ahogy emberekhez illik, csak néha elfelejti.
2014. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz hallani? Szerelmes beléd és meg akar dugni?


Elképesztő, hogy egyes nők a semmibe mit képesek belelátni :)


N

2014. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te, nálunk is ez van. Én 20 éves lány vagyok, a szomszédomnak van egy fia, 23 éves, az ő szobája pontosan az enyém felett van. Általában köszönni szoktunk, ha éppen találkozunk a folyosón, de valamikor váltunk pár szót is. Szerintem ez egy teljesen normális dolog. Vagy szerinted mindenki az ágyba akarja cipelni azt, akivel csak egy szót is beszél és köszön neki, mint a szomszédja? Vagy olyan mondatokat dob hozzád, hogy "Gyere Mariska a bokorba játszani", vagy mi? :D
2014. dec. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy szerinted mindenki az ágyba akarja cipelni azt, akivel csak egy szót is beszél"


Nem mindenki, csak az ivarérett férfiak.

És nem szükséges az ágy, megfelel bárhol.

2014. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!