Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ilyet hogy lehetne megbocsá...

Az ilyet hogy lehetne megbocsátani?

Figyelt kérdés
A gólyaavatón történt, azt mondtátok hogy mindenki három felatot fog kapni. Én kint voltam mind a hármon, ami szerintem a legmegalázóbb volt (üvegből szopás, pelenka nyalás, sminkelés) a baj ott kezdődött amikor rúdtáncolás lett volna, de az egyik srác elkezdett hisztizni hogy ő nem megy. Erre az osztályfőnök engem akart kiküldeni, én kimentem de közöltem hogy nem csinálom meg, az osztály elveszítette az összes pontját így utolsó lett. Mindenki nekem esett az osztályfőnökkel együtt, hogy szégyelljem el magam hogy nem vagyok hajlandó ennyitmegtenni a közösségért, ezzen annyira bepöccentem, hogy közöltem hogy amiért nem nyalok sggt nem engem kéne piszkálni. Azóta az osztályban senkivel nem beszélek, senkihez nem szólok. Amint vége a napnak, megyek a buszhoz és irány haza.

2015. márc. 2. 09:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem mondtátok van egy elírásom bocsánat érte
2015. márc. 2. 09:58
 2/3 anonim válasza:
ez nem a te hibád, bárki más is kimehetett volna..
2015. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna az ofőnek, ha ez ennyire zavarja, menjen rúdtáncolni ő, érdekes mások se vállalták, innentől kezdve el lehet dugulni.
2015. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!